Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 Black Avant 1.8T BFB 234km quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dziś dotarła kolejna przydatna pier**la ?

20180213_165739-1008x756.jpg

20180213_165756-1008x756.jpg

W weekend montaż. 

Opublikowano

Multi kulti. Jaką kierę zakładasz dobrego setupu ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.02.2018 o 18:34, Gac3k napisał:

Multi kulti. Jaką kierę zakładasz dobrego setupu ?

Hmmmm na razie nie mam w planach zmiany kiery. 

Dziś wlecial tempomat. Jeszcze nie wiem czy działa. Jutro zrobię test. Wszystkie czujniki widzi jak i wszystkie przyciski w manetce. 

20180216_165548-1008x756.jpg

Opublikowano

Aaa ok. Myślałem że kupiłeś moduł z końcówką Q pod multi kierę, bo do tempomatu można niższy moduł. Spoko widzę że już pięknie siedzi :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Gac3k napisał:

Aaa ok. Myślałem że kupiłeś moduł z końcówką Q pod multi kierę, bo do tempomatu można niższy moduł. Spoko widzę że już pięknie siedzi :thumbup1:

Wolę być już przygotowany na zapas. Nigdy nie wiadomo co mi przyjdzie do głowy. Na chwilę obecną kiery nie mam w planach zmieniać choć nie powiem chciał bym kiere od S5.

Opublikowano
Teraz, Grzyb01 napisał:

Wolę być już przygotowany na zapas. Nigdy nie wiadomo co mi przyjdzie do głowy. Na chwilę obecną kiery nie mam w planach zmieniać choć nie powiem chciał bym kiere od S5.

To się chwali! Powodzenia, będę zaglądał :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Vcds-lite nie chciał aktywować tempomatu w sterowniku silnika. Udalo sie dopiero pełną wersją Vcds.

20180218_131838-1008x756.jpg

Teraz czas na lusto wewnętrzne fotochrom i hmmmmm.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś zawitało na pokładzie wewnętrzne lusterko fotochromatyczne. Fotochrom podpięty reszta później ?20180310_175431-1008x756.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cd. Fotochromu itd.

Zakupiony moduł z literka F20180314_101140-756x1008.jpg

Włącznik z funkcją auto od b7

20180322_184029-1008x756.jpg

Brak jeszcze włącznika clh. Trwają już poszukiwania. Na chwilę obecną przewod podpięty do masy.

Autek dostał nowy zawór dv firmy forge.

20180317_090925-756x1008.jpg

Opublikowano

Jak Ci się spisuje ten DV i ile dałeś jakaś strona ?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, manus2006 napisał:

Jak Ci się spisuje ten DV i ile dałeś jakaś strona ?

Dlugo nie mam go założonego więc jeszcze nic nie powiem na ten temat. Po wymianie z ori na forge nie słyszę już tak wyraźnie upuszczanego powietrza. Ori był już brudny. 

20180318_103958-756x1008.jpg

Oryginał z 2002r

20180318_103835-756x1008.jpg

Forge niby jest szybszy w działaniu, jest rozbieralny i ma wymienne sprężyny. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś na szybko zrobiłem końcówki wydechu. Rura 90mm20180413_154030-1008x756.jpg

W środę wywaliło błąd p0303. Wypadanie zapłon i na cylindrze 3. Miałem nową cewke w zapasie bo wiedziałem że kiedyś przyjdzie na nią czas.  Po wymianie autko śmiga.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Temat clh, drl i lusterka fotochrom mam już zakończony. 

20180423_190240-1008x756.jpg

W co miesięcznym sprawdzaniu błędów ecu wyszły błędy 16514 i 16523. 

Po sprawdzeniu okazało się że ktoś coś kombinowal z sonda. Widać sztukowane przewody.

20180424_145451-1008x756.jpg

Nr sondy też mi się nie zgadza z tym co pokazuje katalog.

Powinno być Bosch  0258007090 (vw 06b906265d) jest 0258007111

20180424_143811-756x1008.jpg

Muszę zrobić test sondy i przelecieć grzałke miernikiem. 

Teraz czas na zmianę tylnych hamownikow z 255mm na 288mm. Przód niech zostanie seria 312mm bo raczej nie ma sensu zmieniać na 320mm.

Edytowane przez Grzyb01

Opublikowano
  • Autor

Dziś na pokładzie zawitała el-wire. Na razie zrobiłem konsole z czasem zrobię też drzwi.

20180501_140837-1008x756.jpg20180501_141108-1008x756.jpg

Opublikowano

Kuwa 'Sokół Milenium' normalnie. :lol:

Opublikowano

Aby nie przesadzić ze światełkami bo karyny zaczną się oglądać 

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie jest tak źle z tym światłem wewnątrz auta. Jestem człowiekiem który nie lubi nadmiaru światła w kabinie a el wire jest akurat. Nie powiem miał być tylko jeden pasek a że kupiłem aż 4m to pojechałem podwójnie. Zdjąć lub skrócić to żaden problem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejna przydatna pierdolka siedzi w aucie. Schowki pod fotele.20180516_102007-756x1008.jpg20180517_094229-1008x756.jpg

Opublikowano

Sam na nie poluje a jak się trafiają nie drogo to mam dylemat czy brać xD w C5 miałem i nawet się przydały :D 

 

Opublikowano
  • Autor

Mało schowkow w tych naszych autkach. Mogły być delikatnie większe ale tak jestem zadowolony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.