Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Radio oryginal audi delta cc tylne glosniki


fend18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem ze bylo, ale nei bardzo wiem o co chodzi z moimi glosnikami tylnymi, mam radio audi delta cc ze zmieniarka, w radiu mam dwie iso i jedna male iso, mam fabryczny wzmacniacz w lewym tylnym glosniku, podlaczona do niego wtyczke jednak za cholere nie chca grac tylne glosniki, czy potrzebuje jakis dodatkowy wzmacniacz czy kabelek-przejsciowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli przez mini ISO rozumiesz kostke zlozona z trzech malych: zolta, niebieska i bodajze zielona i glosniki sa oryginalne to masz wszystko na miejscu. jesli nie graja tylnie to moze byc cos nie tak ze wzmakiem bo napedza on tylko tyl. nie gra caly tyl(polka+tylne drzwi)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli przez mini ISO rozumiesz kostke zlozona z trzech malych: zolta, niebieska i bodajze zielona i glosniki sa oryginalne to masz wszystko na miejscu. jesli nie graja tylnie to moze byc cos nie tak ze wzmakiem bo napedza on tylko tyl. nie gra caly tyl(polka+tylne drzwi)?

wszystkie wtyczki mam wsadzone w radiu i wszystkie kabelki sa we wtyczkach, nie dziala caly tyl, drzwi i polka, jak mozna sprawdzic wzmacniacz? wyciagnalem jeszcze raz radio i okazuje sie ze zamiast zoltej wtyczki miniiso mam dwie chinche? czy tak szlo to w oryginale? czy potrzebuje przejsciowke chincha na miniiso i bedzie grac tyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...