Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Multitronic - brak biegu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ostatnio zdarzył się dziwny problem.Otóż dojechałem do świateł, zatrzymałem auto(zazwyczaj na swiatłach stoję na D ), i nagle po upływie 2 minut zmienia sie swiatło na zielone, wciskam gaz , a tu ...auto stoi w miejscu nie chce ruszyc???Nie pomaga ponowne wciśnięcie P, a pozniej D??

Musiałem zgasić silnik, odpalić i autko odrazu ruszyło i wszystko dalej było ok?

Dodam jeszcze ,że zadna inspekcja sie nie zapaliła?

Czy wiecie co się dzieje z moja skrzynią multitronic?

POMOCY!!

Opublikowano

w B5 nie było multitroniców, więc chyba masz zwykłego automata...

Opublikowano
  • Autor

zmieniłem juz swoje dane.Od 2 m-cy mam b6 2001 [br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 10:46_________________________________________________Więc czy ktoś mo pimoże?

Opublikowano

za dużo tu się nie da pomóc...możesz poszukaćna forum o adaptacji tej skrzyni, a jak nie pomoże to do dobrego specjalisty trzeba się udać... :kwasny:

Opublikowano

za dużo tu się nie da pomóc...możesz poszukaćna forum o adaptacji tej skrzyni, a jak nie pomoże to do dobrego specjalisty trzeba się udać... :kwasny:

skrzynia potrafi wywalić adaptację sama z siebie lub po dłuższym odłaczeniu od akumulatora... ale ten przypadek jest trochę dziwny.

przy braku adaptacji ruszył by po jakimś czasie a z górki by zjeżdżał mocno do tyłu... ale nie to że w ogóle nie rusza... jednak najpierw zrób adaptację...

Opublikowano
  • Autor

No własnie.

Niby wszystko jest ok,auto nie cofa sie do tyłu, normalnie zmienia biegi ,cicho pracuje...

Jak dla mnie , to może to być wina elektryki, poniewaz po wyłączeniu i właczeniu stacyjki wszystko wraca do normy.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 11:47_________________________________________________Czy ktoś się orientuje ile kosztuje adaptacja?

Opublikowano

No własnie.

Niby wszystko jest ok,auto nie cofa sie do tyłu, normalnie zmienia biegi ,cicho pracuje...

Jak dla mnie , to może to być wina elektryki, poniewaz po wyłączeniu i właczeniu stacyjki wszystko wraca do normy.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2008, 11:47_________________________________________________Czy ktoś się orientuje ile kosztuje adaptacja?

no co Ty... nic nie kosztuję...chwilę czasu - poszukaj instrukcji na forum...

a może zaczynasz mieć problem ze sterownikiem od skrzyni...coś tam z lutami jest nie tak... poszukasz to też instrucję znajdziesz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.