Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w wyborze tableta do 700zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie szukam sprawdzonego dobrego tableta do kwoty 700 zł .Moje wymagania Gniazdo na sim ,dobra bateria ,Ram 2 a,le czasami 1,5 i starcza jak dobrze zoptymalizowany system.Tablet może być tylko z sklepu euro rtv ,muszę wymienić za stary tablet stwierdzono szkodę całkowitą . Co powiecie na niebieski; http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-tab-2-a8-50l-lte-nienieski.bhtml. albo http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-s8-50-lte-zolty.bhtml . ten żółty ma 2 ram ale opinie trochę gorsze od tego niebieskiego.Trochę lipa ą gwarancja na 12 mieś ,gdzie np w samsungu 24 mieś.

Edytowane przez maniek2408
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie dziala.

Ja mam od niedawna Galaxy Tab A 7.0 LTE i jestem zadowolny.

Imo lepiej nizsza polke ale markowa niz wyroby stricte z chin.

Edytowane przez sssV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem linki, ale do tego dugiego żółtego nie mogę typowo linka dać nie wiem dlaczego.



Ja mam od niedawna Galaxy Tab A 7.0 LTE i jestem zadowolny
Popatrzyłem poczytałem i faktycznie nawet dobry sprzęt , dobra możliwość dzwonienia i sms ,na minus mało pamięci ,ale zawsze kartę można wrzucić no i gwarancja 24 mieś .Jak się sprawuje bateria ,głośnik,system nie zawiesza się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria spokojnie 7-9h w moim przypadku. (net po wifi lub lte, lokalizacja wlaczona, ekran na 50% jasnosci). Mowie o pracy na nim non stop.

Przy uzywaniu sporadycznym laduje go co trzy dni.

Mam karte 64gb wiec ok z miejscem.

Stabilnosc systemu bdb, ma dostac androida 6.

Glosnik imo d*py nie urywa ale daje rade.

Jedyne co mnie boli to brak automatycznej regulacji jasnosci.

Akcelerometr i gps jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie bawie sie grami na tablecie.

Edytowane przez sssV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem Galaxy Tab A 7.0 LTE,jednak 24 mieś gwarancji mnie przekonało, oraz możliwość LTE, GPS,może parametrami nie powala wedle konkurencji ale myślę że bd ok. Proszę o zamknięcie tematu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty kupujesz tableta do grania? :D

Tzn .Wedle mojej teorii ,jak śmiga dobra gra to tym bardziej w zwykłym użytkowaniu nie bd zamulał za bardzo ;].Tablet dla córy ,miałem wcześniej tableta z wmiarę dobrymi bebechami,ale zawiodłem sie i na serwisie jak i na nim samym.Dletego wolę wmiarę sprawdzony tablet z gwarancją na 24 mieś niż na 12 mieś.Jak pisałem LTE itp przemawia bardziej za samsungiem .Za dobrego tableta trzeba dać prawie tyle samo co za laptopa więc mija to się z celem dokładanie kasy.

Edytowane przez maniek2408
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...