Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problemy po założeniu tempomatu i multifunkcji, dużo rzeczy nie działa


Redus23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj złożyłem do swojej A4 B6 avant min:

- Moduł pod tempomat i multifunkcję z oznaczeniem Q

- Manetkę tempomatu

- Manetkę Fis do avanta z oznaczeniem C

- Kierownice 3-ramienną z A4 B7

- Poduszkę wraz z okablowaniem

- Taśmę z oznaczeniem A

- Kostkę do taśmy z przełożeniem pinów

A mianowicie pierw zabrałem się za podświetlenie uchwytu na napoje oraz schowka na monety, kupiłem wszystko oryg, wpiąłem się pod kable od ESP. Podświetlenie działało idealnie. Potem załozyłem oryg podświetlenie podłokietnika, również działa bez problemu.

Następnie wymiana ramki na radio Din2 razem z klimatornikiem.

Po zmianie modułu pod kierownicą, wszystkich manetek razem z taśmą i kostką na liczniku min pojawił się błąd hamulców, nie działa podświetlenie licznika, kierunki nie tykają, przez chwilę nie pokazywało ilości paliwa w zbiorniku, nie działają podświetlenia ESP,schowka na monety i uchwytu na kubek,.

Dodatkowo zmasowałem kabel w liczniku pin nr1 pod fisa.

Podświetlenie kierownicy oczywiście działa.

Jeżeli nie dał bym rady tego zrobić wraz z adaptacją tempomatu i multifuncji, podjął by się ktoś kodowania z okolic złotowa, piły,człuchowa,wałcza,chojnic?

Jakieś rady?


Oczywiście wiem że pojawiają się błęczy czujnika G85 z ABS i ESP, ale żeby podświetlenie licznika nie działało oraz różne podświetlenia min. przełącznika świateł, przycisków od szyb itd. Po zamontowaniu nowego klimatronika również z B6 podświetlenie działa cały czas nawet gdy auto jest zamknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzucę, bo jutro odpalam Vaga ;) z góry dzięki za pomoc, tak jak wspominałem dużo rzeczy z podświetlenia w środku nie działa.


Przełożyłem starą kierownicę razem z modułem, udało się zakodować czujnik G85 bez problemowo, natomiast na module Q niestety w kalibracji czujnika cały czas pokazywało NOT OK.

Błędy jakie mi wyskoczyły po akcji zmiany modułu, i przekładki z Din 1 na Din 2.

-18043- P1635-008

-18107- P1699-008

-01317 -49-00 (J285)

-01317 79-00

-01312 49-00

- 00474- 49-00

Klimatyzacja:

- 01841 30-10

-01841 09-00

-01274 Nastawnik V71

-01317

To wszystkie błędy, nie chcą zniknąć w żaden sposób przed nastawme klimy musi wszystko być usunięte. Klima była tylko odłączona przez noc i rano wpięta. Praktycznie działa tylko nawiew na przednię szybę, reszta przycisków wyłącza klimę.

Całe podświetlenie kabiny nie działa! Łącznie z licznikiem i każdą jedną kontrolką w liczniku. Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...