Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po wymianie rozrządu klimatyzacja przestała działać.


benson1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeszukałem już wiele stron na ten temat jednak nic nie pomogło ,a mianowicie pacjent Audi A4 B6 1.9 TDI 130KM AWX przed wymianą rozrządu klimatyzacja działała normalnie jednak po odebraniu auta od "fachowców" przestała działać.

Pierwsze objawy wentylator klimatyzacji startował po przekręceniu kluczyka na zapłon nawet przy wyłączonej klimatyzacji po przeszukaniu kilku stron okazało się ,że czujnik G62 padł więc wymieniłem po wymianie problem znikł jednak klima nadal nie działa.

Myślałem ,że "fachowcy" przy zdejmowaniu przodu rozszczelnili układ i nie ma czynnika więc klimatyzacja sprawdzona czynnik nabity i nadal nic .

Przekaźnik od wentylatora wymieniłem też nie to.

Na climatroniku wychodzi z trybu ECON jednak zamiast chłodzić to grzeje VAG nie pokazuje żadnych błędów , kompresor się załącza jednak jedno co mnie dziwi , że wentylator ani drgnie.

Robiłem test Vagiem wtedy włączy się .

Więc pytanie co "fachowcy" mogli zepsuć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię kolego martwić ale dokonaj szczegółowego sprawdzenia sprężarki klimatyzacji, czy czasem magicy mechanicy nie uszkodzili Ci jej, objawy mogą na to wskazywać. Zrób to jak najszybciej żebyś ewentualnie kosztami naprawy mógł ich obciążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...