Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] zamontowanie IC w silniku 1,9TD vw t4


wasior

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie, mój ojciec chce zamontować IC w swoim t4 1,9TD i teraz panowie i panie znacie jakieś zaufane forum gdzie doradzą mi jak to zrobić mechanicznie bo teoretycznie to wiem... chodzi nam o zwiększenie elastyczności silnika... no chyba że jest ktoś bardzo kumaty i mi doradzi :) pozdrawiam P.S muszę jeszcze poczytać jak się wrzuca fotki na forum to bym przerobił zdjęcie i pokazał o co mi chodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest odpowiedni dział u nas do takich rzeczy .. o IC Panowie napisali z 17 stron w jednym temacie :wink4::szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, szukając tego co mnie interesuje nie znalazłem (ciekawe czemu?) jeżeli ktoś może to proszę o przeniesienie... P.S nie chodzi mi tutaj o wymianę IC chodzi mi o jego zamontowanie, mam dręczące mnie pytanie czy rury muszą mieć jakaś precyzyjną długość i jakie kolanko do kolektora zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, szukając tego co mnie interesuje nie znalazłem (ciekawe czemu?) jeżeli ktoś może to proszę o przeniesienie... P.S nie chodzi mi tutaj o wymianę IC chodzi mi o jego zamontowanie, mam dręczące mnie pytanie czy rury muszą mieć jakaś precyzyjną długość i jakie kolanko do kolektora zamontować

Myślę , że jak sprecyzujesz pytania to padną bardziej konkretne odpowiedzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem odpowiedz na innym forum na przykładzie golfa III chodziło mi o wyprowadzenie rur z turbiny i kolektora natomiast samo przykręcenie IC było najmniejszym problemem Pozdrawiam temat Zamykam P.S stwierdzenie "mechaniczne" było zbyt ogólnikowe soryy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...