Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] szarpie autem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :cool1: Problem jest taki : podczas jazdy w sumie na kazdym biegu wciskam mocno gaz a tu mocne szarpniecie samochodem nawet widac po lewarku i dopiero auto przyspiesza a juz o ruszaniu nie wspomne jak trzesie jakby zaraz mial silnik ze skrzynia wyskoczyc ? jaka przyczyna sprzeglo,poduchy(all zmienione) przeguby wew. hgw.?

Opublikowano

przeglo,poduchy(all zmienione) przeguby wew. hgw.?

Poduszkę pod skrzynią również zmieniałeś? Przyczyną może być też uszkodzony docisk sprzęgła.

Opublikowano
  • Autor

zmienilem komplet poduszek wiadomo nie te najdrozsze ale pytalem i maja byc , najgorzej jest ruszyc pod gorke albo z prostej z pelnym stanem. duzo czytalem i mi sie zdaje ze to sprzeglo

Opublikowano

zmienilem komplet poduszek wiadomo nie te najdrozsze ale pytalem i maja byc , najgorzej jest ruszyc pod gorke albo z prostej z pelnym stanem. duzo czytalem i mi sie zdaje ze to sprzeglo

raczej napewno sprzegło :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jakby to siadlo to pasi komplet zmienic co nie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 21:49_________________________________________________musze zaczac szukac i w miare to kupic :good:

Opublikowano

jakby to siadlo to pasi komplet zmienic co nie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 21:49_________________________________________________musze zaczac szukac i w miare to kupic :good:

ty masz tanioche.Dwumasa nie potrzebujesz wiec kompletne sprzęgło z robota nie wiecej niż 800 z rabatem :wink4:

Opublikowano

jakby to siadlo to pasi komplet zmienic co nie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 21:49_________________________________________________musze zaczac szukac i w miare to kupic :good:

ty masz tanioche.Dwumasa nie potrzebujesz wiec kompletne sprzęgło z robota nie wiecej niż 800 z rabatem :wink4:

Przy okazji zdejmowania skrzyni wymień simering na wale. Koszt około 80 PLN.

Opublikowano
  • Autor

dzieki wielkie za pomoc , czas na zakupy :> :hi:

Opublikowano

jakby to siadlo to pasi komplet zmienic co nie [br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 21:49_________________________________________________musze zaczac szukac i w miare to kupic :good:

ty masz tanioche.Dwumasa nie potrzebujesz wiec kompletne sprzęgło z robota nie wiecej niż 800 z rabatem :wink4:

Przy okazji zdejmowania skrzyni wymień simering na wale. Koszt około 80 PLN.

Nie oszczędzaj na tym simeringu. Ja miałem wyzszy koszt naprawy przez to bo autko musiało wjechać na kanał 2 razy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.