Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] przerysowane drzwi


HanysWA4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

pod koniec lipca ktoś miły przerysował mi oboje drzwi po stronie kierowcy. Z powodu urlopów (moje i wszystkich szefów lakierników w okolicy), do teraz jeszcze nic z tym nie zrobiłem.

Początkowo miałem dać to zrobić, ale teraz myślę o sprzedaży samochodu i się zastanawiam czy ma to sens.

Pytania:

1. Mając na uwadze sprzedaż samochodu, lepiej to zostawić (i opuścić trochę przy sprzedaży) czy naprawić? Dawno nie sprzedawałem auta, ale nie mam ochoty na zastępy "znawców" z miernikiem lakieru, którzy mi potem będą wmawiać że auto jest poskładane z przystanka autobusowego.

2. Czy można czymś zabezpieczyć taką rysę we własnym zakresie, żeby uchronić blachę przed korozja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma kupić to kupi czy taki czy taki - jak jest dupek to będzie wymyślał i spuść go na drzewo nie ten to inny się trafi

jak nie malujesz to kupujący widzi co kupuje lecisz z ceny - choć będzie ciężko bo głupce kupują oczami i musi mieć 20 lat a wyglądać jak nowy

malujesz to robisz foty i malujesz potem ktoś będzie się czepiał to bach zdjęcie i w otwarte karty no chyba że się nie połapie to nic nie mów i tyle

jak rysa to gołej blachy to maluj bo się ruda zacznie pojawiać jak jest podkład to polerka - trochę rysa zmaleje ale i na to wosk to trochę zabezpieczysz, chyba ze chcesz się bawić to dopierz lakier i wykałaczką maluj

Edytowane przez piotrek991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zdjęcie tego uszkodzenia będzie można coś więcej powiedzieć :decayed:

Ja kupiłem miesiąc temu B7 przetarty cały bok od przedniego błotnika do tylnego gość sprzedał auto za niższą cene wiedziałem co kupuję i dlatego się zdecydowałem (tym bardziej że sam sobię to naprawię) :naughty:TsksLSx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...