Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skórzany podłokietnik za 10 zł.


grubcio1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów. Szukałem przez naszą szukajkę i googla, ale nie znalazłem. Chciałem się podzielić moim pomysłem (pewnie niektórzy zrobili to samo). Nie znalazłem więc postanowiłem paru osobom podpowiedzieć. Zakupiłem kubły w pełnej skórze z angola, więc boczki dostałem do nich. Po zamontowaniu foteli został szmaciany podłokietnik i za chuchu nie pasował. Szukałem żeby kupić, ale 350 zeta mnie skutecznie odtraszyło. Postanowiłem pokombinować tymbardziej, że mam podświetlany i w sumie za samą pokrywę tyle kasy to przesada. Przymierzyłem podłokietnik do przednich boczków i okazało się, że skóry wystarczy. I się zaczęło. Najpierw rozebrałem pokrywę według przepisu Kolegi Snajper007, który dorabia przyciski do naszych podłokietników ( znajdziecie pdf jego temacie do ściągnięcia, nie wiem jak wstawić, ale mam na telefonie jakby co). Snajper jak możesz to wrzuć tu albo niech ktoś podpowie jak to ogarnąć. Jedziemy dalej. Rozbieramy pokrywę jak do zmiany przycisku, tam wszystko pięknie opisane.

b7yk5qbh.jpg

Tutaj zaczepy, które później trzymają

z3x77dor.jpg

Następnie zerwałem zszywki i wyciąłem na podstawie materiału wzór w skórze. Udałem się do tapicera, który mi to zszywkami ogarnął ( zwykly nie da rady, trzeba ten tapicerski ). I jest koszt całe 10 zł. Ale ważna uwaga. Dość ciężko się rodzielić spód pokrywy i łatwo ułamać dobre zamknięcie. Tak było u mnie i musiałem kupić przycisk u Kolegi Snajper007, więc razem mój koszt to chyba niecała 100. I tak 3 razy mniej, a z przyciskiem w chromie wygląda lepiej. Do tego przedni boczek z angola, ale to można wyrwać za grosze bo i tak nie podchodzą do naszych OOOO. Lewy czy prawy skóry wystarczy.

Kilka fotek u mnie

nsteqhcw.jpg

usc7ssoz.jpg

5ezppcox.jpg

v84fhhas.jpg

hmk9hloz.jpg

8vghwoif.jpg

Może komuś się przyda :D . Jak jest coś podobnego to do kosza moją pracę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...