Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podswietlenie w drzwiach


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Dzisiaj sprzątając garaż wpadła mi w łapy wiązka z drzwi kierowcy która obsługuje lampki w drzwiach.

Jak wymieniałem tapicerkę dostałem boczki drzwi z kablami i światełkami. Podmieniłem tylko drzwi kierowcy na stare kable bo oryginalnie miałem alarm Audi.

Jeśli przerobię wiązkę ze światełkami w drzwiach tak aby obsługiwała alarm czy da się jakoś zakodować te światełka?

Edytowane przez wrclaguna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, koduje się w sterownikach drzwi.

VCDS ma podpowiedzi.

dzięki! może dzisiaj powalczę.

lampki odpalone w trzech drzwiach. Czwarte czekają na wiosnę i przerobienie wiązki.

Ponieważ wszędzie mam ledy w aucie to żarówki które odpaliłem też bym podmienił na led. Ktoś wie jakie tam siedzą żarówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :hi:


Może ma ktoś nr wiązki drzwi kierowcy która obsługuje światełka w drzwiach i oryginalny alarm Audi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , jezeli w zlym watku to przepraszam ale mam pytanko odnosnie swiatelek w drzwiach- wymienialem ostatnio zwykle oswietlenie na ledowe i zauwazylem ze nie swieci mi jedna para drzwi- kierowcy ani czerwone swiatelko obrysowe ani biale podswietlajace podloze pod nogami . Czy to mozliwe ze jakis bezpiecznik strzelil i czy to mozliwe ze kazde drzwi sa osobno podlaczone pod bezpiecznik? Z gory dzieki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może żarówki źle założyłeś??

No wlasnie chodzi o to ze swiecily jak skladalem to to :) Ale po jakims czasie zauwazylem ze jedne drzwi nie swieca :(, a czerwonej nie ruszalem wogle i tez nie swieci

Edytowane przez PoIdek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź sterownik drzwi, może coś w kodowaniu. Potem sprawdź czy do lampek prąd dochodzi.

Jak kodowanie masz dobre a prądu brak to wina po stronie elektryk, posprawdzaj przewody, wtyczki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...