Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki tylny zderzak zalozyc ? przedlift vs polift


Osta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym doposazyc auto w zewnętrzny pakiet sline. W jakich granicach chodzą zderzaki i inne elementy na allegro/olx? Wczoraj koleś uszkodził mi tylny zderzak na parkingu i pomyślałem żeby kupić na allegro zderzak tylny sline pomalować pod swój kolor i tyle. Następnie bym wymienił zderzak z przodu, listwy boczne, lotke. Mam czujniki parkowania tyl/przód i jak patrzyłem na allegro to ceny za zderzak tylny sline wahają się w granicach od 300 do nawet 1000zl i nie wiem który wybrać :) Raczej nie chce zderzaku z polifta bo nigdy nie zrobię całego samochodu w polifcie (lampy maska itp) bo to za duże koszta a jak już zakładać te elementy to sądzę że lepiej albo wszystko przedliftowe albo poliftowe a nie pół na pół (wazne żeby sline)

Ktoś coś wie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym doposazyc auto w zewnętrzny pakiet sline. W jakich granicach chodzą zderzaki i inne elementy na allegro/olx? Wczoraj koleś uszkodził mi tylny zderzak na parkingu i pomyślałem żeby kupić na allegro zderzak tylny sline pomalować pod swój kolor i tyle. Następnie bym wymienił zderzak z przodu, listwy boczne, lotke. Mam czujniki parkowania tyl/przód i jak patrzyłem na allegro to ceny za zderzak tylny sline wahają się w granicach od 300 do nawet 1000zl i nie wiem który wybrać :) Raczej nie chce zderzaku z polifta bo nigdy nie zrobię całego samochodu w polifcie (lampy maska itp) bo to za duże koszta a jak już zakładać te elementy to sądzę że lepiej albo wszystko przedliftowe albo poliftowe a nie pół na pół (wazne żeby sline)

Ktoś coś wie na ten temat?

To oczywiste, że zrobisz jak uważasz. Zderzaki z allegro zawsze są bardziej lub mniej . Jak masz możliwość to kup osobiście. Ja założyłem polifta, bo mi się zdecydowanie bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup osobiście. Ja teraz założyłem s-line tył kupiłem na forum ale nie obyło się bez kłopotów ale jest już wszystko ogarnięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób swojego kupiłeś? Przez neta?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Kupiłem przez neta dlatego piszę, że są mniej lub bardziej do 4liter. Zawsze coś jest nie tak jak w opisie. Te części pochodzą z demontażu i są maksymalnie średnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...