Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Czuć bicie podczas hamowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jadac ok 100km/h i wecej.. niewazne... hamujac czuc jakby bicie jak by cos bylo krzywe... czy to moga byc tarcze... czy moze wina kol ze sa niewywazone...

pomozcie prosze...

Opublikowano

Najprawdopodobniej masz krzywe tarcze

Opublikowano

tak sie domyslalem... a czy moge jeszcze chwilke z tym pojezdzic nic sie nie stanie?

Opublikowano

tak sie domyslalem... a czy moge jeszcze chwilke z tym pojezdzic nic sie nie stanie?

nic sie nie stanie....ale ten dyskomfort :gwizdanie:
Opublikowano

chwilke możesz ale lepiej to szybko wymien od jednego sie zaczyna

Opublikowano

tak sie domyslalem... a czy moge jeszcze chwilke z tym pojezdzic nic sie nie stanie?

Jeśli Ci to bardzo nie przeszkadza to możesz trochę pojeździć, ale na Twoim miejscu wymieniłbym to jak najszybciej.

W końcu to przecież hamulce :gwizdanie:

Opublikowano

ok to co polecacie kupic teraz zeby dobrze hamowalo... moze cos nawiercanego... i jakie klocki do kompletu....

Opublikowano

Przerabiałem ten temay u siebie. Ja kiedyś myślałem, że mam problem z hamulcami, zmieniłem i dalej to samo... Okazało się, że to piasta tak dawała popalić

Opublikowano

a jak dowiedziałeś się która ? masz jakiś magiczny sposób na sprawdzenie bo mam podobny problem i wolałbym dowiedzieć się przed wymianą czy to czasem nie piasta również ?

Opublikowano

Krzywe tarcze, mam ten problem od roku w drugim aucie (BMW 316i), lekko hamując przy dość dużej prędkości czuć bicie, jak mocniej dociśniesz to mniej?

Jeśli takie są objawy to pewnie wpadłeś w dziurę trzymając nogę na hamulcu.

Ja z tym jeżdżę i nic, przeszło nawet na przeglądzie.

Opublikowano

Krzywe tarcze, mam ten problem od roku w drugim aucie (BMW 316i), lekko hamując przy dość dużej prędkości czuć bicie, jak mocniej dociśniesz to mniej?

Jeśli takie są objawy to pewnie wpadłeś w dziurę trzymając nogę na hamulcu.

Ja z tym jeżdżę i nic, przeszło nawet na przeglądzie.

A co ma do krzywienia tarcz dziura z wciśnietym hamulcem ? :shocked:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a jak dowiedziałeś się która ? masz jakiś magiczny sposób na sprawdzenie bo mam podobny problem i wolałbym dowiedzieć się przed wymianą czy to czasem nie piasta również ?

Sciągnąłem tarcze na podnosniku, uruchomiłem silnik, wówczas koła Ci sie obracają. Podstawiłem taki cudny przyrząd do pomiaru odchyleń, wyzerowałem i wyszła odchyłka. Oczywiście wcześniej to samo robiłem na tarczy, ale drążyłem dalej i okazało się, że to wina piasty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.