Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje Pierwsze Audi A4 B6 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć jestem dość świeży na forum ale chętnie pokaże wam moje pierwsze Audi,zakupiłem ją jakoś w styczniu/lutym tego roku wcześniej posiadałem hondę tak zwaną UFO ale Audi jednak lepsiejsze :D

Od razu na starcie powymieniałem:

-Rozrząd,filtry,płyny i olej

-Założyłem normalne żarówki tungsram +120% razem z regeneracją soczewek (poprzedni właściciel posiadła zestaw ksenonowy, który był już tak dobity że świecił gorzej niż postojówki

-Podniosłem ją (oryginalne sprężyny)

-Pozakładałem nowe osłony

-Poduszki pod skrzynią biegów i pod silnikiem

-Nowy króciec układu chłodzenia plastikowy i uszczelka pod tym aluminiowym

- I co najważniejsze założyłem normalne jak na nasze polskie drogi koła 16', jak ją kupiłem stała na felgach od Audi Rs6 C5 18'


Ale przejdę do szczegółów


Rok: 2002

Lakier dość pospolity: LY7W

Napęd: Przód

5 biegów

Silnik: AWX 130km


Z wyposażenia biedna raczej nie jest chociaż mimo tego co napisałem na dole najbardziej brakuje mi składanej kanapy z tyłu (Dziwne )

-4x elektryczne szyby (podobno rzadkość)

-Duże radio symphony

-Głośniki ASS (Audi Sound System) po 2 w drzwiach, 1 w podszybiu z przodu i 1 duży w podszybiu z tyłu

-Klima 2-strefowa

-Pełen polift

-Pakiet oświetlenia wnętrza

-Kolorowy FIS razem z nawigacją

-Czujniki cofania tył

-Podłokietniki przód i tył

-Skórzana kierownica,gałka i ręczny

-Fotele podnoszone kierowcy i pasażera (nie wszystkie chyba mają)

-Felgi Aluminiowe 16" Nokiany 205/55 Na lato i Drugie 16"205/55 też Aluminiowe na zimę (jakoś nie podobają mi się stalówki )

-Podgrzewane i elektryczne lusterka i chyba składane ale ręcznie nie sprawdzałem bo nie chcę urwać

-Multi funkcyjna kierownica

-Tempomat

-Pełen zestaw głośnomówiący na jakąś tam starą nokie i co najdziwniejsze mam długi mikrofon nad głową kierowcy

-Domykanie szyb z kluczyka/pilota

-4 poduszki i 2 kurtyny

-abs/esp wyłączane z guzika


W planach mam:

-Przerobić wejście do zestawu głośnomówiącego na takie dzisiejsze (micro usb 2.0)

-Pousuwać 3 delikatne wgniotki

W sumie póki co więcej nic, nie mam zamiaru robić go na tak zwaną glebe bo jest to dla mnie nie praktyczne podobnie z silnikiem 130km starcza mi (narazie) spalanie 4,5l przy ok. 120km/h najbardziej mnie zadowala.


Jutro albo dziś wieczorem dorzuce zdjęcia ze środka jak by ktoś chciał

Zdjęcia niżej

Pozdrawiam

20160220_132707.jpg Od razu po zakupie obniżona i na zimowych kołach

20160322_130719.jpgTu już podniesiona

20160404_181852.jpg

20160417_153807.jpg

20160417_153820.jpg

Edytowane przez Allsside

Opublikowano

Fajny sedan :-) czysta fabryka:-) bez zadnych udziwnien:-) fakt 4xel szyby nie są zbyt częste w b6 czy b7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.