Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o ocenę logów.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

jakiś czas temu zaślepiłem EGR, auto inaczej oddaje moc i prośba o ocenę czy wszystko OK.
1.9 TDI AWX, 131 KM, jedyna modyfikacja to zdjęcie i zaślepienie wężyka podciśnienia od EGR.
Logi były robione w 2 osoby, w pochmurny dzień :D
Są to moje pierwsze logi także proszę o wyrozumiałość :)

Dodatkowo w VAG w sekcji ENGINE mam następujący błąd:

17994 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Plus
P1586 - 35-10 - - - Intermittent

po usunięciu od nowa wyskakuje.

Statyczne:
000 -> http://vaglog.pl/log_281937.html
023 -> http://vaglog.pl/log_281949.html
018 -> http://vaglog.pl/log_281948.html
013 -> http://vaglog.pl/log_281947.html
001 -> http://vaglog.pl/log_281939.html

BS:
011 -> http://vaglog.pl/log_281945.html
000 -> http://vaglog.pl/log_281936.html

Dynamiczne:
011 -> http://vaglog.pl/log_281946.html
010 -> http://vaglog.pl/log_281944.html
008 -> http://vaglog.pl/log_281943.html
004 -> http://vaglog.pl/log_281942.html
003 -> http://vaglog.pl/log_281941.html
003, 011 -> http://vaglog.pl/log_281940.html
001 -> http://vaglog.pl/log_281938.html

Statyczne i BS około minuty na biegu jałowym bez świateł i żadnego obciążenia.
Dynamiczne od 1500 do 4000 rpm na 3 biegu.
Gorąca prośba o ocenę stanu silnika i więcej info na temat błędu :)

Opublikowano

Błąd to chyba od poduszki silnika.

Pompki wyglądają w porządku.

Turbo trochę późno wstaje.

Coś się dzieje z autem?

Opublikowano

turbo troche pozno wstaje jak na AWX-a

reszta ok

blad od poduszki silnika ... albo poduszka zdechla albo urwal sie kabel od czujnika

Opublikowano
  • Autor

Co może być przyczyną tego że turbo za późno wstaje? Dużo za późno? Odkąd pamiętam łapała od około 1800rpm.
Powinno mnie to zaniepokoić? Może to być związane z tym odpięciem wężyka EGR, a nie pełnym zaślepieniem blaszką?

Co do puchy silnika - to może faktycznie padła. Kończy mi się dwumasa, bo auto szarpie przy ruszaniu, pewnie to ją dobiło.
Co o tym sądzicie?

Generalnie logi robione kontrolnie, żeby sprawdzić czy wszystko OK.

Edytowane przez Mavver

Opublikowano

Sprawdź węże podciśnieniowe, czy nie są popękane, sparciałe, może luźny króciec tandem pompy.

Opublikowano
  • Autor

Wężę wyglądają OK, w weekend dobiorę się pod machę, bo może wreszcie nie będzie padać, więc dokładnie zbadam temat.
Ewentualnie, turinba była regenerowana - może to jest przyczyna? Czytałem, że mogli ustawić sztangą żeby łapała wyżej - możliwe?
Gdzie zlokalizuję tę sztange? Zdjęcie bardzo mile widziane :)

Edytowane przez Mavver

Opublikowano

Jak otworzysz machę to po lewej stronie będzie gruszka a pod nią sztanga.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.