Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 turbo BEX pomoc w rozkodowaniu wlepki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukam auta bex z oryg s-line. Wpadla 1 a4 , lecz nie jestem pewny do konca czy to bex z prawdziwego zdazenia czy skladak.

Pomoze ktos zdekodowac nalepke.Czy to max pakiet itp?

c778226ee66faada.jpg

Edytowane przez wrclaguna

Opublikowano

Na nalepce masz napisany kod silnika, a resztę wyposażenia ewentualnie sprawdzaj czy to co ma we wlepce jest w aucie.

Wpisuj sobie w dekoder kodów i po kolei wyjdzie Ci jakie wyposażenie

Edytowane przez Exmi

Opublikowano
  • Autor

Gdzie znajdę dekoder? Jestem mało obeznany jeszcze z tym forum.

Opublikowano

Wg wlepki jest to S-line (E4J).

Opublikowano
  • Autor

Tak kolego,tylko czy faktycznie sa wszystkie graty fabryczne. Listwy ,zderzaki ,lotka, znaczki s line sa.Auto nie jest wystawione jeszcze.

Nie widze tych oznaczen jak w tym temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/64881-pakiet-s-line-zewnetrzny-i-wewnetrzny/

Brakuje na forum kpl oznaczenia z zdjeciami dla ludzi nie bedacych w temacie co i jak wyglada.

Edytowane przez KILER

Opublikowano

Gdzie znajdę dekoder? Jestem mało obeznany jeszcze z tym forum.

E4J = Akcja specj. audi tt coupe 's line'; wyposażenie składa się z: 8n-2-000001>> pr-cl4,fq1,g97 h3l,g98,ua5 n1u,n3q,plt 8jg,8q2,8x1 6q6

7A0 = Bez odtwarzacza cd/instalacji do odtwarzacza płyt cd

4UF = Poduszka bezpieczeństwa (airbag) dla kier. i pasaż.

6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,

5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52

5RU = Lusterko wsteczne zew.z wiekszym.zwierc.(konvex)

1KP = Hamulce tarczowe czerwony tył

J0L = Akumulator

1LT = Hamulce tarczowe przod

1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

5TG = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach alu-... alu-...

7XQ = Nie znaleziono kodu.

4R5 = Elektryczne podnoŚniki szyb przod

F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung

8GR = Alternator

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

0YG = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 1ba:473--495 1br:473--495 1be:496--519

0JF = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas:

T0L = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l litera kodowa

3NZ = Oparcie tylne dzielone

8ED = Reflektor ........ halog. z ....... gazowa ruch prawostr.

U1A = Obudowa wskaŹników -zegara i prędkoŚciomierza

X1D = National sales program sweden

1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.

1ML = Kierownica sportowa

8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.

9Q2 = Komputer samochodowy

8Z5 = Chlodnica wody

D7E = Silnik benzynowy 4-cyl. 1,8 l litera kodowa

7Q0 = Bez systemu nawigacyjnego

CL6 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17h2 et43

7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach

4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy

2K7 = Zderzak wzmocniony

6R2 = Oslona dzwigni zmiany biegow skora

3L3 = Siedzenia normalne przod

4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej

4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.

5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz

1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego

0GG = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu4

01D = Nie znaleziono kodu.

4GH = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

Opublikowano
  • Autor

dzieki kolego, szkoda,ze ten s-line taki malo bogaty, nawet szyby tyl bez elektryki

Edytowane przez KILER

Opublikowano

dzieki kolego, szkoda,ze ten s-line taki malo bogaty, nawet szyby tyl bez elektryki

wszytko można dołożyć, ważne zeby motor był zdrowy a samochód bezwypadkowy :)

Opublikowano
  • Autor

dzieki kolego, szkoda,ze ten s-line taki malo bogaty, nawet szyby tyl bez elektryki

wszytko można dołożyć, ważne zeby motor był zdrowy a samochód bezwypadkowy :)

Kiedys bawilem sie w dokladanie w auto Vectra B z tym,ze byl czas na to teraz juz lata leca i nie chce mi sie bawic, siedziec godzinami przed kompem,zeby cos kupic w dobrej cenie jak to ja, i potem dociekac jak zalozyc zmienic itp. Dlatego chce raz a konkretnie kupic auto ze wszyskim co mozliwe prawie, ale chyba takiej nie znajde.

Opublikowano

Ciężko jest kupić dobrego bexa a co dopiero bexa z pełnym wyposażeniem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Prawda. Szczerze to na oko ciężko stwierdzić ile s linów na obecną chwile jest w obiegu bo np. po wpisaniu w allegro hasła s line wyskakuje 136 sztuk (ON + PB) z tym że założę się, że 50% to auta, które z s linem nie mają NIC wspólnego, jak to KLIKNIJ

Zostaje drugie 50% należy jeszcze raz rozdzielić na pół i tak 25% to niefabryczne s liny do których nic nie mam, pod warunkiem, że mają coś więcej z s line jak tylko emblematy na drzwiach. No i w końcu ostatnie 25% prawdziwych, fabrycznych s linów które po raz ostatni należy podzielić na pół 12,5 dla ON i 12,5 dla PB (chodź na pewno ON jest więcej)

Wychodzi na to że s linów w Pb na w/w portalu jest ze 17 dla wszystkich wariantów benzynowych ale to tylko moje wyliczenia, tych prawdziwych może być jeszcze mniej

Sami sprawdźcie ile tych prawdziwych KLIK

Sprawdziłem 1.8T quattro i na 10 s-linów 5 jest podejrzewam ori, jestem ostrożny bo to albo ori albo bardzo ładnie odwzorowane s-line, pozostała piątka równie interesująca ale do pełnego pakietu każdej czegoś brakuje, najczęściej czarnego sufitu

Na koniec dodam, że sam jestem posiadaczem czarnego avanta w pakiecie s-line (wewnętrznym) na przyzwoitej opcji i że prędzej miałem golasa z granatowym środkiem, dlatego mogę śmiało stwierdzić, że pakiet s-line robi różnice

Edytowane przez ganjaq

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.