Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] przestroga // dobra lekcja na przyszlość


qoperek

Rekomendowane odpowiedzi

No a wiec bylem wczoraj sobie na takich już niby świątecznych zakupach w Fokusie i zostawiam auto na parkingu i podchodzi jakiś gówniarz i żeby umyć szybki lub cale auto , szyby 5zl ,a cale 10zl no wiec dużo nie myśląc w świątecznym pospiechu dałem 10zl i poszedłem na zakupy. Wracam a tu autko jak stało brudne tak zostało, poszedłem poszukać tych gówniarzy po parkingu żeby im " podziękować " za usługę i jakiś koleś tez ich szukał za niby ta sama usługę w tym ze on nie chciał mieć umytego auta... A teraz musi jechać do lakiernika bo miał cala maskę porysowana :angry: . to samo spotkało mojego kumpla z pracy pod galerią tez nie chciał mieć umytego auta i tez ma porysowane od błotnika przez drzwi . Dobrze ze mi chociarz nie porysowali ,ale 10 w plecy (frajer :polew: )

I jeszcze na rondzie Toruńskim cwaniaki mija szyby ... jak nie chcesz umycia i odjeżdżasz wyciąga śrubokręt krzyżowy i rysuje odjeżdżające auto :disgust:

wiec jak ktoś spodka w BDG młodych na parkingach przed marketami chętnych do umycia auta to najpierw w mordę tak na przywitanie, a później do kufra :baseball: i na policje, być może w innych miastach tez tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak chcieli mi umyć szybki ( gdy stałem na światłach) włączyłem spryskiwacze i dostali po oczach płynem malinka :polew:

no i wtedy zrozumieli ,że maj spadać.

qoperek to widać ,że nie startujesz w konkursie na najbrudniejsze a4 z forum :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak ktoś spodka w BDG młodych na parkingach przed marketami chętnych do umycia auta to najpierw w mordę tak na przywitanie, a później do kufra :baseball: i na policje, być może w innych miastach tez tak jest.

Święta racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...