Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prośba o odczytanie błędu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam po wymianie pofeli z nie grzanych na grzane od s-line po wpieciu air bag kostek pokazuje sie taki bład i nie chce sie usunąć potrzebna chyba jakaś przeróbka kostki bo podejzewam że są jakoś inaczej zaprogramowane ???? prosze o pomoc bo kontrolka caly czas mi sie pali AIR BAG i zapewne poduszki nie działają http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/8ee~SyPJ1I1sYAWGL3EqMlr4jnxo2q

jeśli ktoś może prosił bym również o sprawdzenie tego błedu coś z termostatem pozostałe 2 po usunięciu nie pokazały się więcej ale ten z termostatem powraca o co z tym chodzi jakiś czujnik może ??? http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/3V7DHtqYCDYDUp3uvcnLPT1_eGdX24

witam po wymianie pofeli z nie grzanych na grzane od s-line po wpieciu air bag kostek pokazuje sie taki bład i nie chce sie usunąć potrzebna chyba jakaś przeróbka kostki bo podejzewam że są jakoś inaczej zaprogramowane ???? prosze o pomoc bo kontrolka caly czas mi sie pali AIR BAG i zapewne poduszki nie działają dodam jeszcze ze poprzednie fotele mialy tylko żółtą wtyczkę i czrna a nowe miały żółta czerwoną i zieloną ale bez czarnej więc podpiełem żółta w miejsce żółtej a w aucie w podłodze miałem też czerwoną wtyczkę wiec podpiełem tą z foteli też bo pasowała ale zielonej już nie bo nie pasowała nigdzie no i tej czarnej już fotele nowe nie miały http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/8ee~SyPJ1I1sYAWGL3EqMlr4jnxo2q

jeśli ktoś może prosił bym również o sprawdzenie tego błedu coś z termostatem pozostałe 2 po usunięciu nie pokazały się więcej ale ten z termostatem powraca o co z tym chodzi jakiś czujnik może ??? http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/3V7DHtqYCDYDUp3uvcnLPT1_eGdX24

Edytowane przez mundek_82

Opublikowano

Ja grzebalem kiedyś u siebie i rozłączylem wtyczkę od airbag co skutkowało błędem, nie mogłem skasować, mialem inny kabel od vag i tym drugim mi się udało bez problemu, na pierwszym normalnie się łączy wszystkie błędy kasuje a airbag nie chciał,

Opublikowano
  • Autor

Ja grzebalem kiedyś u siebie i rozłączylem wtyczkę od airbag co skutkowało błędem, nie mogłem skasować, mialem inny kabel od vag i tym drugim mi się udało bez problemu, na pierwszym normalnie się łączy wszystkie błędy kasuje a airbag nie chciał,

tak tylko ze u mnie po wymianie foteli sie to zrobilo podobno po wymienia z b6 bo b7 trzeba jakis przerobek :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.