Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyłączenie programowo sondy lambda


selius

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czy znacie kogoś z okolic wawy, kto mógłby wyłączyć mi sondę? Dzwoniłem do jednego zakładu z moich okolic to powiedzieli mi 400 zł... Wydaje mi się że to sporo.

Pacjent Audi A4 b8 2.0 Tfsi 211 km

Pozdrawiam

Edytowane przez selius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalem gdzies ze te emulatory w B8 sie nie sprawdza? Jaka srednice masz otworu? Mozesz pokazac gdzies na aukcji jak Twoj wyglada? Rozumiem ze kata masz wywalonego?

Edytowane przez selius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się sprawdza, kupiłem dwa emulatory jeden prosty drugi kątowy na prostym wywalało błąd założyłem kątowy ponad rok już spokój. Kata nie mam, mam pusta puche. http://allegro.pl/emulator-drugiej-sondy-lambda-katowy-audi-vw-vag-i5292500568.htmlTo było chyba to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób wyciales kąta? Dp, czy tylko środek pi patroszyles? jakaś rurka? Odczuwasz różnice w jeździe?

Edytowane przez selius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak miałem zrzucone turbo kata miałem też na wierzchu okazało się że kat do połowy wytopiony czy spalony ciężko stwierdzić wydłubałem resztę i zostawiłem puchę żadnych rurek nie dawałem. Różnica jest u mnie na obecna chwilę bardzo duża, na sztandze od klapy zaworu w kolektorze wydechowym wstawiłem gwint delikatnie skręciłem wsadziłem coolera od 3.0tdi i ten pusty kat. Przydało by się jeszcze dawkę paliwa zwiększyć żeby wszystko zgrać teraz ale póki co czasu niema żeby się wybrać do jakiegoś fachowca;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...