-
Co to jest? Puszka w schowku
Twoje odpowiedzi nic nie wnoszą, więc nie nabijaj postów, nie pisz głupich odpowiedzi, nie pisz w tym poście - dzięki.
-
Co to jest? Puszka w schowku
Powstrzymaj sie prosze od tak glupich komentarzy... myslisz ze nie bylo by mi latwiej zadzwonic niz pisac posty? Jesli Twoja nastepna odpowiedz bedzie brzmiala ze "nie wiesz" to Ci od razu powiem że latwiej mi zadzwonic i tak tez zrobilem, ale widoczniej nie uzyskalem odpowiedzi, wiec jestem tu. Hogo - niestety dalej nie wiem co to jest, jedynie ze cos od GPS ale dokladniej? Do czego to sluzy? Pozdrawiam
-
Co to jest? Puszka w schowku
Cześć, Jestem właścicielem od 2 miesięcy A4 B8 2.0 TDI CAGA 143 km i mam coś dziwnego w schowku, jakaś puszka widoczna na zdjęciu, wie ktoś co to jest? Nie mogę nigdzie znaleźć żadnych informacji na ten temat. https://zapodaj.net/d47de795177b8.jpg.html
-
2.0 TDI CAGA - głośna praca
Silnik nagrzany byl z godzinę przed nagraniem filmu
-
2.0 TDI CAGA - głośna praca
Nikt nie pomoże?
-
2.0 TDI CAGA - głośna praca
https://megawrzuta.pl/download/3ef0648714da3748b7460d64b73ca5d4.html
-
2.0 TDI CAGA - głośna praca
Witam Posiadam A4 B8 2.0 TDI 143 km CAGA 2008r przebieg 290 tys km w którym wydaje mi się że głośno pracuje silnik powiedzcie mi w czyn szukać przyczyny? Wiem że przez forum tego nie zdiagnozuje w 100% ale może miał już ktoś taki przypadek i coś podpowie? Jeździ się ok, na moc, nie kopci itd. Przed Audi jeździłem e90 2.0d 163 km i tam silnik dużo ciszej pracował więc nie wiem czy coś mojej dolega czy tak powinno być. Pozdrawiam
-
Subwoofer zaczął trzeszczeć.
Ta kratka trzyma się tylko na zatrzaskach? Masz może jakiś schemat? Nie chcę nic tam urwać
-
Subwoofer zaczął trzeszczeć.
Cześć, Mam również problem z trzeszczących sobwooferem, jak się do niego dostać? Trzeba zdejmować tylną półkę? Jeśli tak to jak? No i najważniejsze pytanie czy kupić używany ori i go wymienić czy wsadzić coś lepszego? A4 B8 2008 sedan 2.0 TDI radio mmi chyba 2g z nawigacja i przyciskami w tunelu lecz bez USB. Pozdrawiam
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Cześć, Koledzy mam pytanie, czy wszystkie silniki 2.0 TFSI o kodzie CDN biora olej? Chodzi plotka ze od polowy 2011r zostały poprawione, tylko w jaki sposob? Pierscienie i tloki sa montowane takie jak przy poczatku produkcji 2008r wiec w jaki sposob zostały poprawione? Moze chodzi o to ze od 2011r weszly siniki 2.0 TFSI o innym kodzie i po prostu tamte maja inne budowe i to one zostały poprawione? Pozdrawiam
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Cześć, Koledzy mam pytanie, czy wszystkie silniki 2.0 TFSI o kodzie CDN biora olej? Chodzi plotka ze od polowy 2011r zostały poprawione, tylko w jaki sposob? Pierscienie i tloki sa montowane takie jak przy poczatku produkcji 2008r wiec w jaki sposob zostały poprawione? Moze chodzi o to ze od 2011r weszly siniki 2.0 TFSI o innym kodzie i po prostu tamte maja inne budowe i to one zostały poprawione? Pozdrawiam
-
Jaki silnik zamiast 2.0 TFSI CDNC
Cześć, Posiadam Audi A4 B8 z silnikiem 2.0 TFSI 211KM o kodzie silnika CDNC, wczoraj mialem nie mila przygode podczas jazdy silnik zgasl. Kilka prob odpalenia nic nie daly, w domu czytane bledy i caly czas powracajacy P0342 blad czujnika polozenia walkow rozrzadow, czujnik dzis wymienilem lecz silnik dalej nie odpala, pozniej zauwazylem ze silnik jakos lekko kreci, wiec otworzylem korek wlewu oleju i zauwzylem ze przy kreceniu walki stoja... Wiec albo rozrzad ktory byl wymieniany 15 tys km temu, albo walki pekly... nie wiem czy to oplaca sie robic czy lepiej kupic blok silnika o takim kodzie jak moj CDNC czy kupic kompletny silnik z tym ze o innym kodzie. Podpowiecie cos? Pozdrawiam
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Czyli miarka elektroniczna wyrówna się po kilku km i spadnie do poziomu z przed otwarcia maski? Bo dziwi mnie to skąd pokazuje większy stan.
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Cześć, Zauważyłem ze jak sprawdzę stan oleju elektronicznie, to powiedzmy pokazuje mi 1/3 skali, gdy otworzyłem maskę aby dolać płynu do spryskow to zaczął mi pokazywać 1/2 stanu, ale gdy sprawdziłem bagnetem serwisowym to pokazuje ze jest na minimum, komu wierzyć? Silnik 2.0 TFSI 211 KM Pozdrawiam
-
Jak dokładnie zrobić reset klapek VCDS
Cześć Jak dokładnie zrobić krok po kroku reset klapek w VCDS? Na forum jest opisane jak to zrobić w B6/B7 ale u mnie chyba to nie działa. Pozdrawiam Nikt nie wie?
selius
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta