Skocz do zawartości
IGNOROWANY

serwis asb gdynia/3m


swiezak84

Rekomendowane odpowiedzi

siemka pany, czy w Gdyni lub okolicach 3miasta jest gdzieś jakiś dobry serwis automatów? bo będę w środę oglądał auto z automatem i chciałbym podjechać na serwis na jakąś diagnostykę czy cuś. auto to volvo s80 a z tego co czytałem w różnych źródłach skrzynie geartronic w volviaczach są produkcji Aisin a to sprzęt podwyższonego ryzyka


nie wierze że nikt tam u Was nie wymienia oleju w automatach.... znalazłem takie coś na necie: www.automatikserwis.pl , nikt nigdy u nich nie był albo nie słyszał od znajomego co to za jedni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, na temat w/w nie słyszałem. Za czasów kiedy miałem golfa IV w automacie korzystałem z usług w Gdyni przy ulicy Czeladniczej 3 (obłuże). Majster jest niesamowity, warsztat jak sala chirurgiczna a sam przyjmował mnie w białym kitlu. Regeneracja skrzyni na najwyższym poziomie - 6 lat bez nawet najmniejszego jęknięcia, wymiany oleju na bieżąco. Szukałem wizytówki, żeby zdobyć jakiś numer konkretnie do niego ale niestety nie mam. Jeśli masz możliwość sprawdź - gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...