Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adaptacja silniczków klimatyzacji


MENTOS

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy ktoś możne doradzić jak zrobić adaptacje silniczków w b5 z panelem 8D0 820 043 H

Mam takie błędy:

BLEDY.png

Czyściłem silniczki, wiem ze może być konieczna wymiana ale przed nią chciałem spróbować jeszcze tej opcji :P

Dodam ze mam dość dziwną usterkę boki bokami leci zimne powietrze a środek ciepłe , ale nie gorące powietrze a niedługo będzie zimno :/


Wczoraj rozebrałem samochód i okazuje się ze nie wyczyściłem jednego z tych silniczków. Może ktoś doradzi gdzie go znajdę, bo mam 1 przy nogach kierowcy i dwa z tyłu za panelem klimatronika a gdzie jest ukryty czwarty?

W dodatku w etce nie ma tez mojego autka po numerze vin a jeden z padniętych silniczków na taki numer : 0132801027


Znalazłem 4 silniczek jest za wentylatorem próbowałem się tam dostać ale bez skutecznie i postanowiłem ręcznie za pomocą 3 baterii przekręcić klapkę nawiewu.

Dwoma drucikami wpiąłem się do kostki tego silniczka (kolory biały i brązowy) przekręciłem klapkę odpaliłem auto i po podpięciu do vag błędu już nie ma a silniczek normalnie chodzi ha ha nie wiem na jak długo ale problem znikł.

Ale problem z nadmuchem dalej nie rozwiązany, ciepłe powietrze leci tylko z kratki nad radiem a boki , nogi i szyba takie sobie.

Edytowane przez MENTOS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...