Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Proszę o analizę logów (poprawione)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolumny są totalnie poprzestawiane i są jakieś dziwne wartości.

Nie da się z tego praktycznie nic przeczytać.

Nie zrobisz BS, bo masz wersję niezarejestrowaną VAG-COM'a.

Opublikowano

Napweno masz źle ustawiony rozrząd, kąt synchronizacji do poprawy. Po za tym wszystko wygląda dobrze.

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje Jarol za analize, czy kat synchronizacji mozna ustawic vagiem czy potrzebna jest ingerencja mechaniczna :mysli:

Opublikowano

Napweno masz źle ustawiony rozrząd, kąt synchronizacji do poprawy. Po za tym wszystko wygląda dobrze.

Kąt synchronizacji jak najszybciej do poprawy - sporo wychodzi ponad normę.

Dodatkowo termostat albo autko niedogrzane przy wykonywaniu statycznych - statyczne robiłeś po dynamicznych czy odwrotnie ?

Opublikowano

Dziekuje Jarol za analize, czy kat synchronizacji mozna ustawic vagiem czy potrzebna jest ingerencja mechaniczna :mysli:

Nie da sie tego ustawić Vagiem, trzeba mechanicznie ustawić rozrząd. Co do temp silnika to rzeczywiście jest troszke za niska ale mi to wygląda ze miałeś nie nagrzany do końca silnik. Rozgrzej go dobrze i zrób jeszcze raz log kanału 07 statycznie.

Opublikowano
  • Autor

mozliwe ze silnik byl niedogrzany statyczne robilem na poczatku, termostat i czujnik G2/G62 wymieniony na nowy. Czy poza katem synchronizacji jest wszystko ok ? W najblizszym czasie planuje troche podniesc moc (chiptuning) w tym silniku wiec chcialbym wiedziec na czym stoje.

Podczas ustawiania kata synchronizacji sugerowac sie wskazaniami grupy 004 statycznej, stBS czy dynamicznej ??

Opublikowano

mozliwe ze silnik byl niedogrzany statyczne robilem na poczatku, termostat i czujnik G2/G62 wymieniony na nowy. Czy poza katem synchronizacji jest wszystko ok ?

To jest ok.

Podczas ustawienia kata synchronizacji sugerowac sie wskazaniami grupy 004 statycznej, stBS czy dynamicznej ??

Patrzysz na 004, poz. 4 statyczna - najlepiej jak będzie 0.0.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

koledzy mozecie mi napisac czy z moich logow mozna sie dowiedziec jaki jest stan turbosprezarki ?? :mysli:

Opublikowano

Sprezarka - OK :good:

Opublikowano
  • Autor

hmm :mysli:, wczoraj sciagnalem waz (filtr powietrza) od turbo i wyczulem lekki luz poprzeczny na wirniku (musialem mocniej ruszyc palcami zeby byl wyczuwalny, jak lekko to nic nie czuc) i delikatne opary oleju w wezu, oleju silnik nie bierze kontroluje stan... :mysli: czy to normalne ??

Opublikowano

hmm :mysli:, wczoraj sciagnalem waz (filtr powietrza) od turbo i wyczulem lekki luz poprzeczny na wirniku (musialem mocniej ruszyc palcami zeby byl wyczuwalny, jak lekko to nic nie czuc) i delikatne opary oleju w wezu, oleju silnik nie bierze kontroluje stan... :mysli: czy to normalne ??

normalne ...

Opublikowano
  • Autor

dzieki za odpowiedz :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.