Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 764928 - Left/Right Driving Switch-Over Active


huligan31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowy na forum, więc nie wiem czy dobrze zamieściłem swój post, jeśli nie, to prosiłbym moderatora o przeniesienie we właściwe miejsce :wink:.Jak w temacie wyświetla mi się błąd 764928 - Left/Right Driving Switch-Over Active i nie mogę sobie z nim poradzić,nie pali się przy tym żadna kontrolka, ale przy odpalaniu auta wyświetla się komunikat na wyświetlaczu pomiędzy zegarami Headlamp range control: headlamp converter active.Range reduced. Nie wiem czy ma to coś wspólnego, ale błąd pojawił się po wymianie FIS(wyświetlacza między zegarami),bo stary niestety się spalił :kwasny: Prosiłbym kogoś kto wie, o co chodzi, żeby pomógł,podpowiedział co mogę zrobić,aby komunikat już się nie pojawiał :( Z góry wszystkim dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był poruszany nie raz na FORUM :hi:

W opcji CAR---> OSWIETLENIE ---- headlamp converter zmieniasz na OFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, tylko powiedz, co mam wyłączyć w tych opcjach,bo nie bardzo wiem i czy w opcjach MMI, czy może przez VCDS, bo szperałem na forum w starszych postach dotyczących tego tematu i niczego konkretnego nie znalazłem :decayed:.Wchodząc w opcje MMI nie widzę żadnej takiej opcji,która mogłaby rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście słabo szukałem :kox: Już wiem, dlaczego wcześniej nie znalazłem u siebie w opcjach żadnej,która naprowadziłaby mnie, ale zdjęcie które wkleiłeś komoornik rozwiało wszelkie wątpliwości, po prostu mam spolszczoną MMI i zamiast Headlamp converter mam Tryb podróży i to mnie zmyliło.Problem rozwiązany :banan: ,jeszcze raz wielkie dzięki wrclaguna i komoornik.qslhopvn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...