Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oświetlenie wnętrza B6 - jak działa


marekg

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam zagwózdkę, wydawało mi się że ponad 8 lat to dość żeby poznać swoje auto ale jednak mam dylemat. Chodzi o działanie oświetlenia wewnątrz. Do tej pory nie zwracałem uwagi ale po powrocie z warsztatu działa ono jakoś inaczej, mianowicie po wyłączeniu silnika (ale bez wyciągania kluczyka) nie jestem w stanie włączyć żadnego oświetlenia górnego (pozycja 0,1 oraz neutralna bez efektu). Dopiero jak wyjmę kluczyk to rozświetla się wszystko. Jestem pewien, że do tej pory przełączenie na pozycję 1 zawsze włączało oświetlenie. Ktoś mnie... oświeci?

mały update, byłem jeszcze raz w samochodzie i teraz wszystko działało prawidłowo. Albo mam problemy z głową albo samochód zaczyna się dziwnie zachowywać.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje obserwować. A tak na przyszłość to za oświetlenie wnętrza odpowiada chyba moduł komfortu, więc to w nim szukałbym przyczyny.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podejrzenia padły na zamki w drzwiach bi w jednych mam problem z elektryką a drugie chyba były odłączane w warsztacie i komp załapał jakiegoś błęda. Skasowałem zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...