Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 b6 1.9tdi 130Km Duże spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem nowym użytkownikiem, mam problem z moją Audi a4 b6 otóż, zauważyłem duże spalanie w granicach 9/ 10 l na 100 km , oraz opóźnioną reakcję na pedał gazu , po wciśnięciu do końca auto dopiero po chwili reaguje ...wykonałem diagnostykę bloku 011 mam logi , czy mógłby ktoś sprawdzić bo ja się na tym nie znam ... nawet nie wiem jak je tu dodać???

Edytowane przez Durmi

Opublikowano

Po wykonaniu operacji logowania należy przekonwertować pliki *.CSV do formatu nie grożącego permanentną utratą wzroku posługując się w tym celu aplikacją CSVConv.exe, która znajduje się w folderze, w którym zainstalowany jest program VAG-Com 409.1:

- uruchamiamy aplikację CSVConv.exe;
- podajemy ścieżkę dla pliku z logami - Source file;
- wybieramy lokację i nazwę dla pliku przerobionego Target file;
- naciskamy OK.

W tym momencie mamy już przerobiony plik .CSV na format obowiązujący na niniejszym forum.

Następnie zamieszczamy logi w formacie .JPG na forum. By tego dokonać należy:

- otworzyć plik z logami w dowolnym arkuszu kalkulacyjnym [np.: MS Excel];
- zaznaczyć myszką pola zapełnione cyferkami i literkami [tak, tak to nasze logi ;) ];
- wybrać opcję Kopiuj [Edycja > Kopiuj albo po prostu CTRL+C];
- uruchomić program Paint [jest w każdym Windows'ie] i wybrać Wklej [Edycja > Wklej albo CTRL+V];
- zapisać do formatu JPEG [Plik > Zapisz jako].

Uzyskane pliki należy zamieścić na jednej ze stron zajmujących się darmowym hostingiem obrazków - ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting bądź Fotosik.pl Darmowy Hosting na Fotki Zdjcia i Obrazki - Zdjcia i albumy lub zamieszczamy na stronie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
Uzyskane w powyższy sposób linki wklejamy na forum.

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

Ja mam podobny problem tyle że mam napęd na obie osie, myślałem że to norma takie spalanie 10L/100km ale chyba nie. Kolego MemberA4 jakie masz spalanie w swojej A4? bo widzę że też masz w quattro?

Opublikowano

u mnie jesli normalnie jeżdzę to na fisie 7,6 pokazuje i tyle przy tankowaniu wychodzi z wyliczeń. Ale teraz troche grzebałem z wydechem i co rusz wyjeżdzałem z garazu na próby testowe to przez to mi wyszło 8,5L.

oczywiście te wartości to ok 80% miasto a 20 trasa najdalej do Łodzi :)

Edytowane przez MemberA4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.