Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kod odblokowujący radio w samochodzie oraz źle działający regulator głośności


Adix126

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko czym jest spowodowane to, że po każdym wyjęciu kluczyka muszę przytrzymywać dwa przyciski oraz wpisywać kod do odblokowania auta, dodam, że mam Audi A4 B5 97 rocznik 110 km, radio które się tam znajduję jest seryjne, auto nie dawno zakupiłem oraz w radiu jeszcze nie działa to, że chcąc podgłośnić lub ściszyć radio, to nagle nie idzie tego ustawić bo albo daje się na fulla albo nie słychać nic w ogóle minimalnie ruszając tym suwakiem, czym to może być spowodowane, ktoś mógłby pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza usterka to żle podpięte radio druga to standard przypadłość starych audi concert /chorus pada tam procesor jeśli takie masz zamontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna naprawic ale nie wiem czy warto brak obsługi zmieniarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A korzystając z tego póki już mam temat, pewnie nie powinienem tutaj pytać, ale dobre radio, w nie drogiej cenie orientujesz się może? Bo nie mam zielonego pojęcia o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie, ogólnie mi chodzi o jakieś już na żeby mi działało na dłuższy czas, bo będę na pewno głośniki jakieś tam kupował takiej normalnej mocy, bo głośniki też mi nie działają tzn. działa tylko jeden lewy nie wiem czy reszta nie działa czy źle podłączone bo osobiście się na tym nie znam, albo znajdę osobę co mi to ogarnie, albo po prostu postaram się do jakiegoś mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam podobne pytanie. Szukam radia tylko mam taki problem że takie typowe radia średnio mi się podobają do samochodu z 96 roku. Obecnie wygląda to tak:

20161128_104757.jpg

20161128_104802.jpg

Ogólnie gdyby nie brak odtwarzacza cd to radyjko by mi wystarczyło. Dziwie się ale jak na te lata gra jak w nowym samochodzie. Ostatnio odłączyłem akumulator i muszę wpisać kod do radia którego akurat w papierach nie mam, i dlatego myślę o kupieniu jakiegoś z co najmniej odtwarzaczem cd. Lecz chciałem spytać, czy są na rynku radia które wyglądowo będą przypominnały takie oryginalne radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...