Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z oświetleniem drzwi


ADeK

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wymieniłem żarówkę na ledową w czerwonej lampce drzwi kierowcy (dolna biała już w ledzie). Zamknąłem drzwi otworzyłem i wszystko świeciło, następnie po około 10 min. ponownie otwarłem drzwi i nie świecą obie lampki.

Prawe drzwi przednie miałem zdemontowaną tapicerkę więc wcześniej już zmieniłem na żarówkę led (również w czerwonej lampce, dolna była już led) i po czym podpiąłem kostkę do modułu i głośnika i tu też żadna nie świeci.

Dziś założyłem zwykłą ponownie do lampki czerwonej i nic.

Dodam, że wewnątrz działa normalnie całe podświetlenie przycisków, otwieranie szyb i podświetlenie klamek.

Co doradzicie ?

Przy okazji zapytam, czy od tylnej wycieraczki jest jakiś osobny bezpiecznik ?, działała normalnie (silnik wymieniany około rok temu na nowy), aż ostatnio chciałem włączyć a tu nic zero ruchu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo, bedzie dzialac jak w czerwone wsadzisz zwykle zarowki a biale zostawisz na ledowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli czerwone nie ma opcji led ?, nawet jakiś canbus itp. ?

Raz dla próby otwarłem drzwi i działało a po chwili już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone zwykle, białe ledy i po temacie jak kolega wyżej napisał. Przeciążasz układ dlatego Ci wyłącza. Musiałbyś rownolegle podłączyć i oszukać sterownik ale wtedy będzie Ci jedna lampka z led grzała jak diabli, wiec pomyśl czy warto.

tąpnięte z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...