Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN]Prośba o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś zrobiłem swoje pierwsze logi :embarrassed:

Czy możecie coś z nich wywróżyć :cool1: ??

Logi są tylko do około 3,4 tys rpm bo dalej za cholerę nie dam rady przegonić bo następuje przeładowanie (?) :shocked: Logi "próbowałem" robić prz ytemp płyny chłodzącego 90st, na 3cim biegu od prędkości 40km/h w podłoge gaz aż do momentu odcięcia gdzieś w okolicach 3,5 tys rpm ;(

Druga sprawa, że mam zerowe doświadczenie w Excelu i chciałem to wszystko ładnie poukladac jak to robia inni Forumowicze lecz niestety nie wiem jak :embarrassed::wallbash::kwasny::disgust: ([podpowiedź mile widziana)

Pierwsze logi są z kanału 011 drugie z 008. Na kanał 003 zabraklo prądu w lapku, teraz naładowałem i śniegiem porządnie sypnęło i lodowisko się robi więc dziś już nie dam rady chyba zrobić kanału 003 :no:

kanał 011:

Sunday,28,December,2008,15:24:04

038 906 018 G ,, 00SG 1608,

,Group A:,'011,,,,Group B:, Not Running,,,,Group C:, Not Running

,,Engine speed,Specified MAP,Actual MAP,Duty cycle,,,,,,,,,,

,TIME,-2 to +2,?,?,Regulator valve?,TIME,,,,,TIME,,,,

MARKER,STAMP, /min, mbar, mbar, %,STAMP,,,,,STAMP,,,,

,0.00, 1596, 1785, 1459, 28.7,,,,,,,,,,

,0.46, 1680, 1816, 1714, 49.4,,,,,,,,,,

,0.92, 1827, 1887, 2020, 66.1,,,,,,,,,,

,1.37, 1932, 1948, 2264, 76.1,,,,,,,,,,

,1.83, 2079, 1948, 2438, 83.7,,,,,,,,,,

,2.30, 2205, 1948, 2530, 93.6,,,,,,,,,,

,2.74, 2331, 1948, 2550, 94.4,,,,,,,,,,

,3.21, 2457, 1948, 2560, 94.4,,,,,,,,,,

,3.67, 2562, 1948, 2560, 94.4,,,,,,,,,,

,4.12, 2667, 1948, 2560, 94.4,,,,,,,,,,

,4.58, 2730, 1948, 2560, 94.4,,,,,,,,,,

,5.04, 2835, 1948, 2560, 94.4,,,,,,,,,,

,5.49, 2919, 1948, 2560, 94.4,,,,,,,,,,

,5.95, 3024, 1948, 2560, 94.4,,,,,,,,,,

,6.41, 3108, 1948, 2560, 94.4,,,,,,,,,,

,6.86, 3213, 1948, 2560, 94.4,,,,,,,,,,

,7.32, 3297, 1948, 2570, 94.4,,,,,,,,,,

,7.79, 3360, 1948, 2570, 92.4,,,,,,,,,,

,8.23, 3381, 1948, 2540, 92.4,,,,,,,,,,

,8.68, 3402, 1948, 2448, 92.4,,,,,,,,,,

,9.14, 3402, 1948, 2397, 92.4,,,,,,,,,,

,9.60, 3423, 1948, 2387, 92.4,,,,,,,,,,

,10.05, 3444, 1948, 2377, 92.4,,,,,,,,,,

,10.51, 3465, 1948, 2366, 92.4,,,,,,,,,,

,10.98, 3402, 1102, 2356, 92.4,,,,,,,,,,

,11.42, 3381, 1051, 1958, 92.4,,,,,,,,,,

,11.89, 3318, 1051, 1703, 92.4,,,,,,,,,,

,12.35, 3276, 1040, 1591, 92.4,,,,,,,,,,

,12.80, 3213, 1040, 1540, 92.4,,,,,,,,,,

,13.26, 3171, 1040, 1499, 92.4,,,,,,,,,,

,13.72, 3108, 1040, 1459, 92.4,,,,,,,,,,

,14.17, 3066, 1040, 1418, 92.4,,,,,,,,,,

,14.63, 3024, 1040, 1377, 92.4,,,,,,,,,,

kanał 008:

Sunday,28,December,2008,15:18:59

038 906 018 G ,, 00SG 1608,

,Group A:,'008,,,,Group B:, Not Running,,,,Group C:, Not Running

,,Engine speed,Inj qty,Inj qty,Inj qty,,,,,,,,,,

,TIME,,?,?,?,TIME,,,,,TIME,,,,

MARKER,STAMP, /min, mg/R, mg/R, mg/R,STAMP,,,,,STAMP,,,,

,0.35, 1596, 44.4, 39.0, 32.6,,,,,,,,,,

,0.82, 1659, 45.6, 39.4, 37.2,,,,,,,,,,

,1.28, 1785, 45.4, 40.4, 40.2,,,,,,,,,,

,1.74, 1890, 45.2, 41.8, 42.0,,,,,,,,,,

,2.19, 2016, 45.0, 42.0, 43.0,,,,,,,,,,

,2.65, 2121, 45.0, 42.0, 43.0,,,,,,,,,,

,3.11, 2247, 44.8, 42.0, 43.0,,,,,,,,,,

,3.56, 2352, 44.8, 41.8, 43.2,,,,,,,,,,

,4.01, 2436, 44.6, 41.6, 43.6,,,,,,,,,,

,4.47, 2541, 44.4, 41.4, 44.0,,,,,,,,,,

,4.92, 2646, 44.4, 41.2, 44.0,,,,,,,,,,

,5.38, 2730, 44.2, 41.2, 44.0,,,,,,,,,,

,5.84, 2835, 44.0, 41.0, 43.6,,,,,,,,,,

,6.32, 2919, 43.8, 40.8, 43.4,,,,,,,,,,

,6.78, 3003, 43.8, 40.8, 43.0,,,,,,,,,,

,7.26, 3066, 43.6, 40.6, 43.0,,,,,,,,,,

,7.76, 3171, 43.6, 40.6, 43.0,,,,,,,,,,

,8.25, 3234, 43.6, 40.4, 43.0,,,,,,,,,,

,8.71, 3255, 43.4, 40.4, 41.6,,,,,,,,,,

,9.16, 3276, 43.4, 40.4, 41.2,,,,,,,,,,

,9.62, 3276, 43.4, 40.4, 41.0,,,,,,,,,,

,10.08, 3297, 43.4, 40.4, 41.0,,,,,,,,,,

,10.53, 3297, 43.4, 40.4, 41.0,,,,,,,,,,

,10.98, 3318, 43.4, 40.4, 41.0,,,,,,,,,,

,11.44, 3318, 17.6, 40.4, 41.0,,,,,,,,,,

,11.90, 3255, 0.6, 40.4, 34.6,,,,,,,,,,

Wiem, że to wygląda na na kpinę ale czy da się z tego cioś wywnioskować ? :embarrassed::confused4:

Nie wiem o co chodzi z tymi przecinkami na końcu każdej linijki ?

Każda nawet szczątkowa informacja o ile uda się coś wysupłać z tego będzie bardzo cenna. :notworthy:

Opublikowano

bardzo duże przeładowanie i dlatego wpada w notlauf :wink4:

Opublikowano
  • Autor

bardzo duże przeładowanie i dlatego wpada w notlauf :wink4:

A możesz mi powiedzieć jak duże? tz nile odbiega od normy?

Czy czyszczenie turba pomoże czy może coś z cięgnem gruszki kombinowac? Zaworek N75 był podmieniany a poźniej kupiłem nowy, przewody podciśnienia na oko sprawne, na vagu wywala bład 0575 cisnienie w kolektorze dolotowym, kwestia doregulowania.

Czyli jak turbo wyczyszczę powinno pomóc ??

Opublikowano

aż o 0,6 bara przeładowywuje.czyszczenie jak najbardziej pomoże :wink4:

Opublikowano
  • Autor

aż o 0,6 bara przeładowywuje.czyszczenie jak najbardziej pomoże :wink4:

A takie "typowe' przeładowanie to chyba jest raczej mniejsze ? :kox:

No dobra, jużn ie marudzę wiecej :decayed:

Dziękuje bardzo za pomoc :drunk:

aha i jeszcze jedno małe pytanko, szykuje mi się trasa jutro 800km czy nic się nei stanie gdy będę jechał na granicy przeładowania? (przeładowanie następuje przy 110 km/h a jak będę jechał100km/h czyli nic sie nie powinno teoretycznie z turbem i silnikiem stać? )

Na wirniku spręzarki mam luz poprzeczny okolo 1 mm wyczuwalny w palcach. Czy to już wrózy koniec sprężarki? Dodam, że nawet jak ostro go gazuje nie ma dymu niebieskiego, prawie w ogole nie dymi, ale są śladowe ilości oleju w przewodzie przy sprężarce. Gdy turbo będzie już wyjęte to wystarczy je przeczyscic czy już może oddać do regeneracji?

Opublikowano

turbo na stól i czyszczenie ...

luz poprzeczny jest akceptowalny ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.