Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B5 1.9tdi 1z +200km


xGOLINxA4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam wszystkich! Nie wiem czy temat juz wczesniej byl umieszczany, jestem tu nowy wiec srednio ogarniam..

Sprawa dotyczy audi a4 b5 1.9tdi 1z 90koni. Mojej kobitce sprowadzam z niemiec pod koniec tego roku A3sportback. Obecnie jezdzi ową a4 b5. A4 nie sprzedajemy, oboje mamy do niej ogromny sentyment. Obiecalem jej, ze zajme sie b5 i doprowadze ją do ładu, bo ma obecnie 390tys przebiegu i karoserie w oplakanym stanie... Ale kosmetyka to osobny temat. A4 bedzie stala w garażu, czekala na hajs i jakis rozsadny projekt. KOSZTA NIE GRAJA TU ROLI!

Z poczatku myslalem o swapie 2.0tdi cr, 2.0tdi 16v, a przede wszystkim -2.7tdi 190ps. wyczytalem ze to zbyt kosztowna operacja i nie kazdy sie podejmuje wyzwaniu. bardziej oplaca sie wsadzic nowa jednostke 1.9tdi i zwyczajnie ją zmodyfikowac. Interesują mnie osiagi 200-220koni. !Potrzebuje waszej pomocy! Projekt bedzie trwal latami wiec czekam na jakies sensowne podpowiedzi od bardziej obcykanych kolegow z forum ;)

Chcialbym dowiedziec sie co i jak po kolei zrobic? Co dokladnie trzeba wymienic, dokupic, z jakich modeli moge szukac czesci? NowySilnik, mocniejsze sprzeglo, duze turbo, intercooler, uklad dolotowy, uklad wydechowy? Skrzynia?

robie to dla niej i z milosci do tych pieknych samochodow ;) z gory dzieki za wypociny. Elo✌?️

Edytowane przez xGOLINxA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała lektura jak z obecnego silnika zrobić interesującą Cię moc :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282794-b5-afngrob-tdi-by-wodzkola-20engine-afn-na-gtb22-235km450nm/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...