Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z felgami speedline sl 2067 do A4 B8 z 2010r


majty2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie trochę się pospieszyłem z zakupem felg, nie zobaczyłem w google co i jak i efekt jest taki ze mam felgi

speedline sl 2067

9,5J x 20 Speedline SL2067 AUDI A6 RS6

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/1-audi-alufelge-9-5j-x-20-speedline-sl2067-audi-a6-rs6-neu/411930009-223-16813

problem to taki ze otwór centrujący miał być 66,6mm a jest 57,2mm :/

i teraz pytanie czy lepiej rozwieciec felge z 57,2mm na 66,6mm? czy lepiej dystansy 20mm załozyć?

tylko wydaje mi sie ze felga bedzie wystawac poza nadkole sporo ;/

Miał ktoś taka felge w A4 B8 z 2010r avant?

jest sens kombinowac? czy lepiej sprzedac? i szukac cos innego?

z gory dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj i kup rotory o wiele ładniejsze na b8

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

W ogole nie wiem czy ci wejdą felgi 9.5cala i et36. Ja mam 18 8.5 et29 i na styk przy oponach 225 przod i 245tyl .

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

niby przymiarke robilem i powinno byc ok, tylko problem z tym otworem centrującym :/ jak dojdzie te 2cm na dystans to chyba bedzie sporo wystawać :/

teraz znalazlem na forum

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/7057-galeria-felg-a4-czyli-pokazcie-swoje-fele/page-29

jest opisane

Fele z A7 9J 20" ET 37

moze te co mam tez wejda? :>

Edytowane przez majty2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B6 przy -40mm mam z przodu 225/50/18 i tył 245/45/18 + dystanse 17mm przy feldze ori RS6 C5 ET 43, więc myślę, że do B8 by weszło bo ma nieco wiecej miejsca na koło. W b6 widziałem felgi 9j z przodu ale to musiałby już hardcore. Zobacz czy dystans 17mm nie pomoże, który zmieni otwór centrujący. 15mm to za mało, ale 17mm już może. Te 3mm może uratować te felgi. Tak jak u mnie to były metody prób i błędów. Jak kupisz same dystanse przelotowe, które tylko zmienią otwór centrujący to się nic nie stanie i będzie ok. Rozwiercać felgi to bym tego nie robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystansy przelotowe sie boje troche :/ zeby szpilek nie zerwalo :/ szukam czytam i wychodzi ze napewno Fele 9J 20" ET 37 wejda i jest ok :) tylko pytanie czy te ktore ja mam czyli 9,5J x 20 ET 36 będą ok jak zastosuje dystans 17-18mm ?? bo jak dzis przystawiałem felge do piasty to wyglada ze bedzie wystawac poza nadkole ;/ a jeszcze jak dojdzie felga :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przelotowy to masz śruby dłuższe tylko a nie szpilki. Jak dystans dobrze przylega do piasty i śruby są dobrze dobrane do gniazda w feldze to nie ma opcji, żeby coś się zerwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.5 cala et36 może wejdą ale chyba nie a z dystansem juz na bank nie wejdą.

Mialem na swojej felgi z s5 ale mialy 9" 255/30/20 i na styk weszly .et nie wiem jakie było

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...