Skocz do zawartości
IGNOROWANY

"Ciekawy" problem z zapalniczką


Zwiecha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Wiem, że tematów z zapalniczkami jest mnóstwo a może i jeszcze więcej. Tak się jednak składa, że moja zapalniczka jest jakaś magiczna i nie mogę znaleźć rozwiązania :P

Problem polega na tym, że działa dopóki nie włączę świateł pozycyjnych / postojowych.

Ponadto przy wyłączonych światłach w momencie podłączenia czegokolwiek do gniazda (np ładowarki do telefonu) podświetlają się przyciski od radia (rns-d) i panelu klimatronika.

Ale to nie wszystko :D gdy radio jest włączone a światła wyłączone i podłączam cokolwiek to radio przełącza się w tryb nocny (w rns-d posiada opcjonalną funkcję, dzięki której następuje zmiana kolorystyki interfejsu standardowo po włączeniu świateł mijania).

Podsumowując

Światła wyłączone - ładuje telefon

Światła włączone - nie ładuje telefonu

Czy ktoś z was spotkał się z takim problemem albo ma pomysł gdzie szukać problemu?

Dodam tylko, że nie rozbierałem jeszcze tunelu, bezbiecznik-ok, a zapalniczka w bagażniku działa jak należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% trzeba przełożyc piny we wtyczce zapalniczki/zamienic miejscami podświetlenie i zasilanie. Miałem podobnie jak wymieniałem na obracaną, nawet nie pomyślałem żeby sprawdzic, a po wymianie jaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...