Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik temperatury cieczy....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki powinien być czujnik do silnika AHL?

Czasami ciężko odpala po nocy...możliwości jest wiele ale sporo czytam o czujniku cieczy..zajrzałem pod maskę i wydałem ten czujnik..

4 pionowy niebieski... a nie powinien być zielony?

Na czujniku żadnych znaków informacji itp.. podejrzewam że to nie jest oryginalna cześć..

Temperatura na zegarach idealna.

Opublikowano

jak kwadratowa wtyczka to mam taki oryginalny i 100% sprawny, za 30 zł oddam

Opublikowano

Ja do swojego pytałem o cenę w ASO to mi powiedział 165 zł :D

Opublikowano
  • Autor

O to ładnie...zobaczę co u mnie chcą

jak kwadratowa wtyczka to mam taki oryginalny i 100% sprawny, za 30 zł oddam

Zielona?

W aso powiedzieli 40€ ....W innym sklepie z częściami plus moje zniżki 31€...

Ale okazuje się, że mój czujnik jest niebieski 4 pionowy i takie są od v6 .. tak powiedział pan z aso.. do mnie musi być zielony...

Opublikowano

U mnie też niebieski 4 piny. Chyba , że ten niebieski jest tak jasny, że podchodzi pod kolor zielony :D

Edytowane przez k232

Opublikowano
  • Autor

Facet w aso był zmieszany ...pytał czy zmieniałem silnik ..powiedział że są 3 opcje do tego silnika.

Zielony 4 pionowy

Zielony owalny chyba 4 pionowy

Niebieski 2 pionowy

Na forum niemieckim piszą, że fabrycznie może występować też czarny o nr 058919501 ale one nie wytrzymują temperatury i z czasem właśnie się psują..polecany nr to 059919501 który jest nowszy.. i teraz uwaga występuje w tez kolorze niebieskim ...masakra ..

Wiem jedno ja mam jakiś zamiennik bez oznaczenia..

Na ebay.de jest taki czujnik 059919501za 14,99€ z wysyłką

http://www.ebay.de/itm/Kuhlmitteltemperatursensor-original-VW-059-919-501-/141998005003?hash=item210fbd9b0b:g:xYwAAOSw65FXqc1B

Zamawiam!

Edytowane przez 7ka

Opublikowano

panowie to wszystko jest praktycznie ten sam czujnik 4pinowy(2piny G2 i 2piny G62) gdyby nie różne wtyczki w różnych autach podchodziłyby P&P

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czujnik...na zdjęciach kiepsko to widać ale kolor jest ciemnozielony. Za chwilę montaż.

ec474a1ed67d.jpg

906b37748693.jpg

Opublikowano

7ka - http://allegro.pl/czujnik-temperatury-059-919-501-z-uszczelka-o-ring-i6258992468.html#imglayer

Taki sam czujnik znalazłem u nas w Polsce jak Ty masz za fajną cenę, zamawiam w ciemno, jak Tobie pomógł to mi też musi..

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy to jest u ciebie akurat to....ba ja nie wiem czy u mnie przyczyną był czujnik. Mam nadzieję, że to był strzał w dziesiątkę :) czas pokaże. Faktycznie odpala bez problemu i to każdego dnia. Wcześniej zdarzało mu się kręcić jak na innych filmach.

Co do samego czujnika to u mnie jest gwarancja ,jeśli coś nie halo to odsyłam.

A i taki szczegół...ja dostałem czujnik b3z uszczelki i tak go włożyłem..

Trzymam kciuki!

Edytowane przez 7ka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.