Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Instalacja, czesci skladowe


F33

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jutro jade do gazownika, znajomy podeslal mi nazwy czesci instalacji jakie ma w swojej instalacji którą zakladal jakiś czas temu.
Nie mam doswiedczenia w ogole, a nie chce polegac na uczciwosci gazownika.

Reduktor Zafoli

Faltek

Elekt. jednostka sterująca STAG 4

Listwa Hami

Nazwy mogłem pomylić, cieżko rozszyfrować te zapisy na kartce :D

Co myślicie?

Edytowane przez F33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę źle przeczytałeś.?

Wynika z tego,że jest reduktor Zavoli,elektrozawór Valtek,Stag 4,wtryskiwacze Hana w listwie.Zestaw trochę "nie dzisiejszy".Ja bym proponował Stag Qbox basic,reduktor AC 150 lub KME Tur,wtryskiwacze Barracuda lub ACW 03 i filtr odstojnikowy lub z włoknem szklanym.Zapytaj czy zdejmuje kolektor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy może nie jest ale ważne czy sprawdzony nie zawsze nowości są super. Ja mam zestaw zavoli stag4 i hana i 100k zrobione bez problemu śmiga jak trzeba. Stag Qbox dobre rozwiązanie ma dużo wieksze możliwości w reduktor AC nie pchałbym się lepiej sprawdzone marki zavoli czy kme , Barrakudy nie miałem nie wiem ale hana spokojnie mogę polecić aby nie valteki ich sam odgłos pracy jest irytujący. Co do ściągania kolektora wątpie żeby ktoś to robił nawet jak powie że tak robi :D. Ogólnie jedną instalacje widziałem estetycznie założoną gdzie nie ma poupychanych wiązek spiętych opaską a wlew z zderzaku. W firmowym samochodzie w oplu mam gaz ideał zainstalowany od razu w serwisie od nowości. Wiązki poprowadzone specjalnymi podpórkami wysięgnikami zamontowanymi do istniejących śrub itp a nie wiercenie w blache i wkręty. Wlew znajduję się koło wlewu paliwa pod klapką a że mało miejsca to wkręcam przejściówkę aż miło i z chęcią sam gaz tankuję. 70k zrobione i bez problemu jedyne ale miałbym do instalacji że wtryski są głośne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...