Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b5 1.6 ALZ bład 0420 , 0102

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam pewna zagadke ze swoim autkiem. (1.6 alb 2001r.)

Mianowice po kupnie w de i wracajac , po zatankowaniu naszego polskeigo paliwa zapalila sie kontrolka check...

po powrocie do domu podlaczylem auto pod kompa i wyplulo p 0420 (16804)

po skasowaniu blad powraca po jakims czasie 50-200km.

przegladajac niemieckie dokumenty z serwisu znalazlem ze juz w de mieli z tym problem i dodatkowa tam wyskoczylo p0102 (o mnie tylko 420)

auto ma wymeinione:

swiece ngk

kable beru

cewka zaplonowa sprawdzana z de i wynik pozytywny.

gdzie dalej tego szukac ? sonda do wymiany ??

i jeszcze jeden dylemacik. na wolnych obrotach delikatnie poszarpuje silnikiem, a po odpaleniu auta obroty spadaja na ulamek sekundy nisko i potem utrzymuja sie juz normalnie ... od czego to moze byc ??

filtr paliwa ? przepustnica ??

z gory dziekuje za odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy błąd to emisja katalizatora poniżej progu, a drugi wskazuje na przepływomierz.

Wiec no cóż, jesteśmy w polsce, wiec najlepiej bedzie wyciąć kata i wstawić emulator lub wywalić go z ECU koszt ok 200 zł.

Co do przepływki to najpierw zrobić logi, a pózniej ew wymienic

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy błąd to emisja katalizatora poniżej progu, a drugi wskazuje na przepływomierz.

Wiec no cóż, jesteśmy w polsce, wiec najlepiej bedzie wyciąć kata i wstawić emulator lub wywalić go z ECU koszt ok 200 zł.

Co do przepływki to najpierw zrobić logi, a pózniej ew wymienic

przeplywka niby wymieniana na nowa w 2014 roku...

gdzie mozna usunac kata z ecu (mieszkam w okolicach plocka) ?? jak nie wplynie na auto to pewnie ze wole wywalic go i miec spokoj tym bardziej ze sonda nowa to koszt ok 250zl :D a i nie daje gwarancjiz e bedzie ok...

emulator to taka jakby tulejka ??

a odnosnie tych obrotów i delikatnego poszarpywania silnika na jalowym ??

moglby ktos podac info jak sprawdzic kompterowo dzialanie sond ??

szukam w necie ale nie ma jakis spojnych info :)

wkrecilem emulator sondy... zobaczymy ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.