Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Gdzie jest moduł domykania szyb ?


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi: wszystkich. Mam pytanko orientuje się ktoś gdzie w moim audi znajduje się moduł domykania szyb?? Szukam szukam i nie moge dojść do tego ustrojstwa. Serdeczne dzięki

P.S. wiem że cały mechanizm centralnego zamka mieści się w bagażniku po prawej stronie jakby pod lampą (pod dywanikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za domykanie szyb odpowiada moduł komfortu i powinien być(jeśli w ogóle jest) "pod nogami pasażera" pod tapicerką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domykanie szyb mam z kluczyka, wiec ta funcja komfport jest, pytanko tylko jak podlaczyc to z alarmem jesli alarm nie ma wyjscia zeby szybki sie zamykaly, a chcialbym zeby przy wlaczaniu alarmu i zamykaniu centralki domykaly sie takze szybki. pytanie tylko jak tego dokonac.

P.S. czyli zeby dostac sie do tego mdulu musze odchylic dywanik, nie miesci się on tak jak w BMW pod schowkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz szukać modułu komfortu.Wystarczy tylko odkręcić boczek przy dźwigni otwierania klapy i znaleźć przewód brązowy z czerwonym paskiem wchodzący do kabiny od drzwi i podać mu minus na około 10 sekund i okienka Ci się zamkną.A jak chcesz żeby Ci alarm zamykał to musisz wysterować wyjście alarmu żeby podawało minus przez 10 sekund(najlepiej wyjście z alarmu na zamykanie centralnego zamka),albo jakiś przekaźniczek czasowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge skumać :wallbash: o jaki kabelek Ci chodz i

Wystarczy tylko odkręcić boczek przy dźwigni otwierania klapy i znaleźć przewód brązowy z czerwonym paskiem wchodzący do kabiny od drzwi

To może zamiast podpinać się pod alarm to może podpiąć się pod odpowiedni kabelek przy centralnym zamku który podaje impuls na zamknięcie drzwi. Wtedy od tego kabelka z centralki podpiąć jakieś urządzonko które wydłuży czas podrzymania napięcia np na 10 lub 20 sekund A od tego urządzonka podpiąć się pod zamykanie szybek (tylko nie wiem czy podpiąć się pod wlącznik czy pod moduł) Jak nazywa się urządzonko które podrzymuje napięcię przez jakiś czas?? czy można ten czas zmieniać?? (zielony w elektronice jestem)

Więc gdzie konkretnie ten moduł domykania szyb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...