Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż głośników,przeprowadzenie kabli i podłącznie wzmacniacza


Dave93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie chciałbym wymienić głośniki w drzwiach z przodu i z tyłu, bo tam wgl. nie ma oraz przeprowadzić kable do wzmacniacza . Mam na myśli kabel zasilający oraz kabel masowy ,bo teraz mam cieńsze a kupiłem teraz lepsze oraz lepszy sprzęt ,może nie aż tak dobry ale da radę .. Chętnie bym to zrobił sam ale trochę się boje szczerze mówiąc,bo nigdy nie bawiłem się elektryką w aucie a tematy które czytałem na tutejszym forum są pomocne,ale i tak nie wiem jak się dostać do tego całego "ecu" i wole tego nie tykać żeby później mi się auto nie zapaliło heheh :) .Ogólnie chciałem zapytać się znawców czy wiecie może gdzie w lubuskim znajduję się jakaś firma, która się tym zajmuję i nie weźmie bóg wie ile za tą usługę .Jak myślicie ile to może kosztować ? . U mnie w mieście jest z tym problem , ponieważ żadnemu mechanikowi nie chce się tego robić , bo oczywiście kupa roboty a dniówka musi się zgadzać . Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wcale nie masz głośników z tyłu to mogłeś poczytać trochę o car audio i wiedziałbyś, że trzeba było kupić odseparowany przód + sub do bagażnika. Jeśli nie masz głośników z tyłu w drzwiach to przydałby Ci się też boczki pod głośniki. W czym problem połączyć przednie głośniki? Plus do plusa i minus do minusa. Co do zasilającego możesz go puścić od akumulatora, albo pod kierownica (czekam sebidi aż to przeczytasz i dostanę wiadomość :grin:) i też będzie grało. Mase możesz od budy, gdzieś pod śrubę skręcić i tyle. Potem remote (sterujący) i gra. Rzuć okiem na schematy pinów swojego radia no i na pewno sobie poradzisz. Kable chwile będziesz pewnie ciągnął ale nie zabieraj się do roboty bez tych boczków pod głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Witam!Podepnę się pod temat.Również nie posiadam głośników z tyłu i chciałbym dołożyć jakąś tubę do bagażnika.Posiadam oryginalne radio audi chorus,a z tyłu po głośnikach z półki wiązkę przewodów.I tu moje pytanie,czy można podpiąć subwoofer pod istniejącą instalację od tylnych głośników,czy trzeba wszystkie kable ciągnąć od nowa?Nie bardzo widzi mi się rozbieranie tapicerki i chciałbym pójść trochę na łatwiznę... :grin:

Edytowane przez arko111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...