Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podłączenie car audio i paru innych


lisik123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,
mam takie pytanie czy warto przy montazu wzmacniacza na plusowy przycisk założyć wyłącznik żeby nie pobierał prądu w nocy np ? ktoś mi mówił że kabel sterujący podłączony od radia do wzmacniacza odpowiada za włączenie wzmacniacza i pobór prądu ? oriętuje się ktoś w tych tematach ?? i drugie pytanie mam parę rzeczy na złącze zapalniczki nawi , ładowarka tel maty grzewcze , kamera... denerwuje mnie rozdzielka po wyjęciu kluczyka prąd jest w zapalniczce . Pytanie czy da się założyć jakiś wyłącznik odcięcie prądu zapalniczki jak tak to jaki proszę o logiczne wytłumaczenie :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie dorobić drugie gniazdo 12v, w którym prąd jest tylko po zapłonie. +12v po zapłonie to chyba najszybciej z radia albo ze stacyjki wziąć.

Jak jest dobrze zrobiona instalacja to nic nie ma prawa pobierać prądu, więc wyłaczniki takie jakie piszesz są zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem żeby rozebrać rozdzielke wlutowac się za zapalniczką rozebrac obudowe i na 4 gniazdach podłączyć 4 urządzenia , tylko w zapalniczce cały czas mam prąd a radio musze uruchamiać ręcznie .. przy obecnych mrozach boje się po prostu że rano będzie problem z odpaleniem a jutro podłączam audio i wolałbym miec 100 procent pewności że rano odpale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...