Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaśnie i brak mocy


narimmor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem  z moją audi. Sory jesli cos napisze nie tak bo nie jestem specjalistą. mam A4 B8 quattro 2.0 tfsi 211km 2011r. skrzynia automatyczna. Objawy są nastepujące:  Auto nie ma mocy, jest słabe. Ponadto gaśnie  w różnych sytuacjach. Jak depne  pedał  gazu do końca to nagle obroty spadają, drgania i gasnie i potem problem jest z  jego  odpaleniem. Zapala się  też czasami żółty  check. Mój mechanik wymienił filt paliwa w zbiorniku i bylo tydzien dobrze, potem wymienil pombę paliwa w zbiorniku i było 3 dni dobrze. Teraz problem znowu sie powtórzył.

Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zapala ci się check to coś się dzieje ,podepnij pod komputer , sprawdż błędy i napisz tutaj ich numery.Wtedy będzie wiadomo coś więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez vaga ani rusz. I zmień mechanika jeżeli zamiast poprawnie zdiagnozować przyczynę wymienia ci części. Zaraz Ci pół auta wymieni a problem i tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, salamon napisał:

Skoro zapala ci się check to coś się dzieje ,podepnij pod komputer , sprawdż błędy i napisz tutaj ich numery.Wtedy będzie wiadomo coś więcej

aha czyli rozumiem ze po numerze błedu powinno byc dokładnie wiadomo co jest uszkodzone i do wymiany? Mechanik powinien to chyba sprawdzic i wiedziec po kodzie co jest uszkodzone. Zwłaszcza ze to jest poważany mechanik w Zielonej Górze specjalizujacy sie w Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag to jest elementarz dla mechanika ,a nie wymieniać na pałę części za które ty płacisz.Bez urazy ale tak jak kolega wyżej pisał zmień warsztat

Nie zmieniałeś może rozrzadu ostatnio

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie zmianiealem rozrzadu ale tam jest na łańcuszku to nie zmienialem. ALe zastanawiam sie jeszcze jak tak czytam nad swiecami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczytaj błędy wklej tutaj a ktoś na pewno ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW to, że jest na łańcuchu to nie znaczy, że się go nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...