Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poziomowanie bi-xenon, nie można zrobić procedury poziomowania reflektorow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po wymianie przedniego czujnika nie mogę przeprowadzić procedury ustawienia xenonow.Przy odpalaniu nie ma testu poziomowania lamp...

c15bb6ead90fddeb5c97240fb43b0739.jpg

Napięcie czujników

2,23v-przod

1,95v-tyl

0ad328b25f3e4802d7310aad20b02343.jpg

Jeszcze taka ciekawostka,jak jestem w grupie 001 wyskakuje błąd, że lampy są nie ustawione, wystarczy przejść do grupy 002 błąd znika...

Gdzie szukać przyczyny i co jeszcze sprawdzić?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

bezpieczniki sprawdzone?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, wojtekm napisał:

bezpieczniki sprawdzone?

Rozumiem, ze chodzi  bezpiecznik automatycznej regulacji zasiegu świateł s10? Teraz sprawdziłem , jest bezpiecznik 5A...nie powinien być 10A?

 

Opublikowano

 jakieś błędy są? 

Opublikowano
  • Autor

Bezpiecznik sprawdzony, dziala ( gdyby był uszkodzony nie byłoby łączności z modułem )

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 jakieś błędy są? 

Tak jak napisałem wyżej, jestem w grupie 001 i jak nie przejdę do grupy 002 zapisuje się błąd - 1539-, wystarczy przejść do grupy 002 i błąd znika

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

b19e5e86cd65dbe9360da2dd30e37e1d.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
 jakieś błędy są? 

Jak wyciagnac ta zębatke? Jest jest jeden ząbek jest nadlamany i nie można zrobić pełnej regulacji.Mozliwe, że jest to przyczyna tego, że nie można zrobić procedury poziomowania?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W butach jest tak często ze ręczna regulacja zawalony brudem i leci po silniczek który koroduje. Żeby wyjąć silniczek trzeba odkręcić przekładnie ręcznej regulacji, następnie wyjąć trzpień i dopiero można zdemontować silniczek. 

Opublikowano
  • Autor
W butach jest tak często ze ręczna regulacja zawalony brudem i leci po silniczek który koroduje. Żeby wyjąć silniczek trzeba odkręcić przekładnie ręcznej regulacji, następnie wyjąć trzpień i dopiero można zdemontować silniczek. 

Jeśli chodzi o silniczek to wiem jak zdemontować, bardziej chodzi mi o drugą stronę (sruba od regulacji kąta padania swiatla)bbd13a369cd5c1e1cd16d7e9a3659a65.jpg
Silniczek raczej działa, w czasie testu wyjść podnosi i i opuszcza lampe

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Regulacje prawo lewo ciężko jest zdemontować bez rozklejenia lampy.  Nasz częściej da się.  Trzeba wyjąć z przegub kulowe trzpień . Wykręcić go z regulacji i wtedy dopiero można wypchnac  ta biała przekładnie od regulacja.  

Opublikowano
  • Autor
Regulacje prawo lewo ciężko jest zdemontować bez rozklejenia lampy.  Nasz częściej da się.  Trzeba wyjąć z przegub kulowe trzpień . Wykręcić go z regulacji i wtedy dopiero można wypchnac  ta biała przekładnie od regulacja.  

Podłączyłem z powrotem lampę, zrobiłem jeszcze raz test wyjsc i..... tylko jedna wykonuje polecenia. ..wiec albo był już na wykończeniu albo ja go wykonczylem;)Teraz pytanie, jeśli silniczek jest padnięty, komputer pokaże jakieś błędy?Rozumiem, że przy padniętym silniczki procedura ustawienia lamp będzie niedostępna?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Obstawiam ze to jednak od wilgoci skoro Dianę silniczki. Wyciągnij je i sprawdź jak wygląda.  Miałem już przypadki ze silniczek się rozpadł

Opublikowano
  • Autor
Obstawiam ze to jednak od wilgoci skoro Dianę silniczki. Wyciągnij je i sprawdź jak wygląda.  Miałem już przypadki ze silniczek się rozpadł

Z wyglądu silniczek wygląda jak nowy, lampy miałem zabezpieczone, nie parowaly, nie przepuszczaly kropelki wody. Zamówię nowy silniczek i zobaczę czy coś pomoże. Chyba, że przy wyciąganiu lampy uszkodzilem jakiś kabelek;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprawdź jeszcze wtyczkę od silniczka czy dobrze wpieta. 

Jak masz miernik to sprawdź przejścia kabli w instalacji. Czy gdzieś nie ma przerwy. 

Opublikowano
  • Autor
Sprawdź jeszcze wtyczkę od silniczka czy dobrze wpieta. 
Jak masz miernik to sprawdź przejścia kabli w instalacji. Czy gdzieś nie ma przerwy. 

Zamówię silniczek i zobaczę co z tego bedzie, powiem szczerze, że mam już dość: czujników poziomowania, silniczkow i bi -xenonow [emoji6] i ustawiania lamp.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Sprawdź jeszcze wtyczkę od silniczka czy dobrze wpieta. 
Jak masz miernik to sprawdź przejścia kabli w instalacji. Czy gdzieś nie ma przerwy. 

Dzisiaj jeszcze raz sprawdziłem silniczek, w czasie testu słychać go więc jest sprawny, lampa robi minimalny ruch.. a powinna zjechać i wrócić na swoje miejsce

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprawdź może coś blokuje wnętrze mechanicznie i dlatego nie może wykonać ruchu w pełnym zakresie.

Opublikowano
  • Autor

Soczewka blokowala, sruba do regulacji poziomej byla skrecona na maxa.  Zrobione ale to nie rozwiazalo problemu, chociaz sa zmiany;

jak zostawie blad: 1535 to po zaplanonie swiatla robia test, wystarczy, ze przejde do grupy 002(blad znika) a po odpalenie swiatla nie robia testu

Zostawiony blad przy probie kasowania powraca, wystarczy wejsc w nastawy podstawowe, grupa 1 potem grupa 2 i blad znika...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 20.01.2017 o 16:51, Gwerty napisał:

Sprawdź może coś blokuje wnętrze mechanicznie i dlatego nie może wykonać ruchu w pełnym zakresie.

 

Opublikowano
  • Autor

to teraz taka zagadka; jak ruszę samochodem (obojetnie w która stronę) to zauwazylem ze test xenonów dziala....tylko, ze z opoznieniem. Moze to być wina braku nowych ustawien po wymianie czujnika?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie odgrzeje Kotleta u mnie sytuacja taka za napięcie na przednim czujniku jest 0.2v czysciłem kostki i sam czujnik ale dalej to samo wie ktos gdzie mozna kupic taki czujnik badz ma ktos do sprzedania ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.