Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie


grzes791

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie troszkę odgrzeje kotleta ale dręczy mnie brak ogrzewania znaczy jest ale bardzo słabe dopiero przy 3000 tys obrotów zaczyna grzac na bogato temp trzyma wzorowo nic nie skacze, nagrzewnica po płukania syfu nie było płyn swobodnie sobie przepływa i tu jest moje pytanie czy jak by była walnieta pompa wody to czy nie powinno się auto przegrzewac???  Bo już mi ręce opadają 

Witam 

A więc tak z góry bardzo wszystkim dziękuję za obszerne i pomocne porady jak widać to forum schodzi na psy no ale cóż. 

Wracając do tematu wszędzie gdzie czytałem to albo pompa albo nagrzewnica do wymiany co do pompy nie dawało mi spokoju to że auto się nie grzalo trzymało ładnie temperaturę więc stwierdziłem że to raczej nie to co do nagrzewnicy to podczas płukania nie było żadnego syfu woda sobie ładnie swobodnie leciała więc też to wykluczylem dlatego skusilem się na ponowne odpowietrzenie układu ponoć te układy odpowietrzaja się same ale u mnie niestety tak nie było a okazało się to wtedy gdy zrobiłem tak. Ustawiłem adzie na górze z przodem w dół druga osoba trzymała na 4000 tys obrotach ogrzewanie i nawiewy na full i co parę min zdejmowanie przewodu z dziurką przy nagrzewnicy w sumie zajęło mi to może z 30 min straty w płynie jakieś 1,5 może 2 l efekt jest upragnione gorąco z nawiewu.  Wiem że zaraz się trafi grupa speców którzy powiedzą że może tak się nie robi albo że robi się to inaczej u mnie efekt jest i resztę mam gdzieś pozdrawiam 

Edytowane przez grzes791
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. podłączam sie do tematu mianowicie u mnie padl jakis zaworek i wyciekl plyn chlodniczy. zaprowadzilem do mechanika, naprawil uzupelnil stan odpowietrzyl. niby wszystko ok ale tez musze podkrecic na obrotach tak z 3000 4000 zeby "grzało na bogato"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...