Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kostka podlaczenia lampki bagaznika a4 b6 avant


MrFreq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos moglby mi wyslac zdjecie kostki ktora jest podlaczona do lampki bagaznika a4 b6 avant? Mam problem z podswietleniem ( nie zapala sie z otwarta klapa jak i drzwiami tylko wlacza sie przyciskiem) na poczatku grzebalem w kostce i powypadaly kabelki z kostki i teraz niewiem jaka jest ich kolejnosc...pomorzecie? Dziekuje za pomoc

Na zdjeciu ta sama lampka ale zdjecie z a6 c5 wiec instalacja inna... Zalezy mi na tym aby ktos zrobic zdjecie ze swojej a4 b6 avant.

DSCF5368.jpg

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.Nowicjusz
Zapraszam tu ->Regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo

Oznaczenie lampki W3

PIN 1 - brązowy - podłączenie masy - do 347 (Earth connection, in roof wiring harness)

PIN 2 - Zielono-szary - do T17f PIN 4 (17-pin connector, orange, connector point, A pillar, left) - dalej do T12h PIN 1 w J393 (Convenience system central control unit - Moduł komfortu)

PIN 4 - czerwono-żółty - do T17f PIN 15 (17-pin connector, orange, connector point, A pillar, left) [tu jest także odejście do lampki W51 Rear lid light - chyba tej na klapie] - dalej do T12h PIN 4 w J393 (Convenience system central control unit - Moduł komfortu)

PIN 5 - szaro-niebieski - do T17 PIN 1 (17-pin connector, orange, connector point, A pillar, left) - dalej do A175 (Connection (58s), in dash panel wiring harness)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak te kabelki podlaczyc tam na kostce jest napisane ? moglbys wyslac zdjecie swojej kostki z kabelkami ( nie problem wyjac na chwilke lampke) czekam i bardzo prosze bedzie latwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kostce masz numerki czytasz i wpinasz.Jak znajdę czas to zrobię zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo tylko że ja mam b7, ale po rozpisce wyżej widać że jest to samo

 

20170128_134633.jpg

20170128_134800.jpg

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super jestes GOSC! :) już zrobiłem i cieszę się podświetleniem po otwarciu bagaznika :) pytanie czy powinno tez sie zapalac jak otwieram któreś z drzwi czy tylko działa to podświetlenie jak otwieram bagaznik? Bo przy otwieraniu drzwi sie nie zapala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to nigdy nie zwracałem na to uwagi .Tak mam od czasu kupna więc chyba tak musi być,ewentualnie możesz coś poszukać w internecie na ten temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...