Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zakup na Copart UK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Noszę się z zamiarem zakupu auta/ aut na copart.uk,  konto mogę na siebie założyć, ale nawet gdy to zrobię pozostaje kilka kwestii... 

1. Jak auto wylicytuję, to płacę za nie przelewem?

2. Kupiony samochód chcę przewieźć do PL, ale nie opłaca mi się gonić kogoś z lawetą taki kawał, więc czy może to zrobić jakaś firma, ktorej to zlecę? Jak tak to na jakich zasadach? Przecież płacę ja i na moje nazwisko auto będzie sprzedane...

3. Czy ktoś miał do czynienia z firmą która zajmuje się kupnem, sprowadzeniem, itp.- robi wszystko kompleksowo. Jeżeli tak, to prosiłbym o podanie namiarów + swoje uwagi i jakie to są koszta.

4. Jakich kategorii przeciętny człowiek nie może tam kupić? Bo o tym też słyszałem.

Jakby mi się coś przypomniało, to dopiszę. Z góry dziękuję. 

 

Opublikowano

1.mozna przelewem
2.moze to zrobić firma spedycyjna, odbiera się auto na numer kupującego
3. Nie ma takich firm chyba
4 . a i b

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

To w zasadzie wszelkie auta, które mnie interesują mają kat. C albo D, więc jestem w domu.

Co do firm, to jedną znalazłem, bodajże koło Poznania, która kupuje takie auta na "prośbę" kupującego, ale po 1. pobiera 350zł opłaty od auta/ prowizji, a po 2. warunkiem jest, że oni to auto przywiozą (ok. 1500zł/ auto). Oczywiście mi to nie przeszkadza. Sporo osób o tej firmie na "internecie" pisze pozytywne opinie, ale nie chcę zamykać się na jednej ofercie. 

Opublikowano

Wiesz dla firmy transportowej powroty to problem bo z UK ciężko coś zabrać poza autami, mysle ze 350zl za auto to dużo. Jak potrzebujesz pomocy w rejestracji mogę Ci wysłać numer na prv

Opublikowano
  • Autor

Na samym coparcie jestem zarejestrowany, kwestia wniesienia opłaty członkowskiej, tylko najgorzej boję się jak takie auto ktoś ma przewieźć do PL

 

Opublikowano

Jak to jak na stojaki, po 6 aut na zwykłą naczepe. Musisz wiedzieć że w auta w angli są z reguły poobijane więc nie jest tak bardzo szkoda . Zresztą jest jeszcze problem załadunku na co part. Jakie auta Cię interesują? Silniki czy blachy? Z jakiej części Polski jesteś? Kiedyś dużo aut do polski wysyłałem, jeszcze mam kilku kolegów co częściami handluja. Wyślę Ci numer na prv

Opublikowano
  • Autor

Szukam Forda Mondeo MK3 z silnikiem 3.0 MEBA, zazwyczaj ST220. Z blachami to wiem, bo już jednego takiego u kuzyna widziałem, to w sumie auto było dookoła porysowane... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.