Treść opublikowana przez g508
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Fajna sesja! Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
-
Avus silver rs4
Ładna [emoji4][emoji4]witam kolegę z uka [emoji4]
-
Daytona Grey A6 C7 2.0TDI Q S-tronic
Bardzo ładna, s Line zewnętrzny z tym kolorem to mistrzostwo [emoji4][emoji4][emoji4]
-
Honda Accord
Graty! Ogólnie moja druga ulubiona marka po Audi, wykonanie wnętrza na wysokim poziomie i bardzo dobre silniki benzynowe. Bezawaryjności
-
[S4 B9 CWGD] Audi S4 B9 3.0 TFSI 354KM quattro
za***ista!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam-northampton/uk
-
Fotka z pracy?
W ochronie pracuje, zdjęcia akurat z force India
-
Fotka z pracy?
Inaczej [emoji4][emoji4]fotka z ciekawej pracy[emoji4]
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Kosa! [emoji4][emoji4]
-
Co to za felga?
Rs6 c 5 chyba
-
Fotka z pracy?
- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema- Zakup na Copart UK
Jak to jak na stojaki, po 6 aut na zwykłą naczepe. Musisz wiedzieć że w auta w angli są z reguły poobijane więc nie jest tak bardzo szkoda . Zresztą jest jeszcze problem załadunku na co part. Jakie auta Cię interesują? Silniki czy blachy? Z jakiej części Polski jesteś? Kiedyś dużo aut do polski wysyłałem, jeszcze mam kilku kolegów co częściami handluja. Wyślę Ci numer na prv- Zakup na Copart UK
Wiesz dla firmy transportowej powroty to problem bo z UK ciężko coś zabrać poza autami, mysle ze 350zl za auto to dużo. Jak potrzebujesz pomocy w rejestracji mogę Ci wysłać numer na prv- Zakup na Copart UK
1.mozna przelewem 2.moze to zrobić firma spedycyjna, odbiera się auto na numer kupującego 3. Nie ma takich firm chyba 4 . a i b Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema;) Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka- Nowicjusz - wątek powitalny
Grzegorz, a4 b6 avant 1.9tdi avf multitronic Wysłane z mojego D5833 przy użyciu Tapatalka - Nowicjusz - wątek powitalny