Jump to content
0
kubajvc

Problem z Bassem Raz glosniej raz cziszej RNS-D + Ori sub

Recommended Posts

Od jakiegos czasu borykam sie z problemem zle grającego audio . Kiedys grało przedewszystkim głosniej i jakos pełniej . Bas był czystrzy i jakos lepiej słyszalny . do rzeczy . Wszystkie głosniki graja ale mam wrazenie ze tylne graja sporo ciszej 
Przednie graja nawet nawet ale tak jakby miały zaraz wyzionąc ducha . charcza przy wiekszej głosnosci i zniekształcają ale usłyszy to tylko ten kto zna sie na tym ( ja mam dobre ucho ) zona mowi nie czepiaj sie przeciez gra ale ja słysze ze kiedys grało czysciej 

Centralnego głosnika w ogole nie słychac dopiero jak sie przyłozy ucho to słychac ze gra 
sub w bagazniku gra ale STRASZNIE ZNIEKSZTAŁCONYM bassem 
probowałem obracac wtyczke ( sposob z forum jak poprawic granie suba ori )  od suba niby pomaga ale nie odpowiada mi takie granie bo bass wtedy w ogole dudni 
do tego wszystkiego ostatnio wysłuchałem ze jak mam jakus utwór gdzie gra przez dłuzszy czas tylko bass to ten bass raz słychac głosniej a raz ciszej a normalnie powinien byc jednostajny 
a jak odłącze wtyczke od SAMEGO GŁOSNIKA SUBA to gra całkiem spoko wtedy wszystko w aucie 

reasumujac
wszystko gra ale jakosc jest do d*py głosniki tylne graja cicho a przednie zniekształcaja dziewk centrala nie słychac bass z bagaznika prawie w ogole sie nie wydobywa po odłączeniu samego głosnika od suba w aucie graja głosniki lepiej bas zmienia swoje naterzenie co 10-15 sekund 

pomoze ktos ?