Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z instalacją ocotec


patykg2312

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze znalezieniem oprogramowania i sterowników do instalacji LPG niemieckiej firmy OCOTEC. Czy ktoś może orientuje się, czy w okolicy Lublina lub Warszawy jest gazownik, który posiada do tego sprzęt? Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam paczkę programów do tej instalacji. Mogę Ci podesłać jak chcesz sobie poregulować instalację.

Mi by sie nie chciało w to bawić , wymieniłbym komputer i wtryskiwacze gazowe na polskie.

Ale jak chcesz regulować to nie ma problemu, próbuj.

 

Odezwij sie do mnie w prywatnej wiadomości obgadamy jak Ci paczkę programów wysłać.

Albo na maila : [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma produkująca tą instalację ładnych parę lat temu zbankrutowała.

Jeżeli ta instalacja lpg robi problemy to najlepiej przerobić ją na polską instalacje lpg.

Wymiana komputera i wymiana wtryskiwaczy jest konieczna.

 

Żeby koszty ograniczyć do minimum to można na przykład zrobić montaż lpg na wtryskiwaczach AC W01. Są to całkiem przyzwoite wtryskiwacze lpg. 

Parametry techniczne wtryskiwaczy AC W01 są zadziwiająco dobre.  Można zobaczyć jak się sprawują zamiast wtrysków valtek.  W tym przypadku wymiana była robiona przez serwis lpg warszawa ale jak masz chęci i troche wiedzy sam to ogarniesz.

Po montażu obowiązkowa regulacja gazu w samochodzie , najpierw na postoju potem w trasie.

http://lpgmasters.pl/wtryskiwacze-valtek-czerwone-cz-2df

Po montażu obowiązkowa regulacja gazu w samochodzie , najpierw na postoju potem w trasie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...