Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dobór wzmacniacza do FOCAL R-250S

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Jeżeli są to znawcy tematu CA to bardzo proszę o pomoc w doborze wzmacniacza do  suba FOCAL R-250s ,a dokładnie jaki wzmacniacz ma być pod to by to grało z pełna moca,by nie był ograniczony.

 

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Myśle że do tego musisz poszukać jakiegoś monobloka najlepiej o mocy 300w rms i spokojnie wystarczy, jak ma być do słuchanie czystego grania to jakiejś lepszej klasy a jak do łupania to tylko żeby miał moc, tylko nie jakieś chińskie coś a markowy sprzęt proponuje. Powiedz jeszcze w jakiej skrzyni bedzie grał? I jaki masz budżet na niego to coś Ci konkretnego znajdę .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 18.02.2017 o 14:55, reikeb napisał:

Myśle że do tego musisz poszukać jakiegoś monobloka najlepiej o mocy 300w rms i spokojnie wystarczy, jak ma być do słuchanie czystego grania to jakiejś lepszej klasy a jak do łupania to tylko żeby miał moc, tylko nie jakieś chińskie coś a markowy sprzęt proponuje. Powiedz jeszcze w jakiej skrzyni bedzie grał? I jaki masz budżet na niego to coś Ci konkretnego znajdę .

Fajnie że ktoś się pojawił kto się zna , miło poznać . 

Zakupiłem do tego rockford 125.2  czyli wysoką półką jest . Teraz jest problem albo przecenilem ten głośnik albo coś jest nie tak . Gra to srednio,wręcz gorzej od jblktórego miałem z wzmakiem boshman . 

Czy skrzynia niż być ograniczeniem ? Mam 15 litrów skrzynia.. a dokładnie zavudowa w boczek 

Opublikowano

Rozumiem ten głośnik masz zabudowany w boczek beż żadnych otworów bass reflex itp? To może tak być że będzie grało słabo. A poza tym nie porównuj focala który jest głośnikiem podchodzącym pod hi-end a jbl który jest sieciówą :D W focalu chodzi o jakość dźwięku, uzupełnienie basu a nie trzęsienie autem co robi jbl :D

Może sie okazać że focal ma za małą skrzynką lub coś nie tak jest podłączone. Jaką konfiguracje cewek ma ten focal? Rockford generalnie ma spoko wzmacniacze wiec z tym nie powinno być problemu.

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, reikeb napisał:

Rozumiem ten głośnik masz zabudowany w boczek beż żadnych otworów bass reflex itp? To może tak być że będzie grało słabo. A poza tym nie porównuj focala który jest głośnikiem podchodzącym pod hi-end a jbl który jest sieciówą :D W focalu chodzi o jakość dźwięku, uzupełnienie basu a nie trzęsienie autem co robi jbl :D

Może sie okazać że focal ma za małą skrzynką lub coś nie tak jest podłączone. Jaką konfiguracje cewek ma ten focal? Rockford generalnie ma spoko wzmacniacze wiec z tym nie powinno być problemu.

Jest jakiś lepszy kontakt do Ciebie ? Facebook ? Napisz na pw

Opublikowano

Poszło PW, pisz śmiało to pomogę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.