Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wariujący alarm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pewien wkurzający problem i nie wiem jak się za niego zabrać. Już od jakiegoś czasu nie działają mi piloty do auta (nie moge zamknąć i otworzyć przyciskami z pilota). Muszę otwierać i zamykać zamkiem w drzwiach. Dodam że jak jestem w środku i wciskam jakieś przyciski na pilocie to mruga podświetlenie na podsufitce. Teraz auto zaczęło wariować z alarmem. Włącza się podczas jazdy, muszę wyjść z auta zamknąć kluczykiem otworzyć i odpalić auto wtedy przestaje. Wcześniej działo się tak raz a teraz z 2-3 razy się zdarzy podczas jazdy.  Tak samo dodam że jak otwieram auto kluczykiem to czasem otwierają się wszystkie drzwi a czasem tylko kierowcy. Oraz jak auto jest zamknięte i przyciskam przycisk na pilocie to zaczyna wyć alarm. 

Czytałem że może być to moduł komfortu, zamek w drzwiach kierowcy albo któreś styki są poprzepalane. Miał ktoś podobne objawy? Podpowie mi ktoś coś? 

Wstawiam kody błędów. Niestety niewiem dlaczego nie mogę się połączyć przez VAGA z centralnym zamkiem i centralną elektryką...

 

16667197_718792971635902_1881215336_o.jpg

16667802_718792978302568_406196821_o.jpg

Opublikowano
  • Autor

Odświeżam. 

Sprawdzałem moduł komfortu jest czyściutki wygląda jak nowy tak samo z kablami koło modułu nie widziałem problemów. Jedyne co mnie dziwi to gdy wciskam przyciski na pilocie gasną lampki i słychać dość głośny dźwięk coś w stylu TRRRRR z modułu komfortu. I teraz pytanie czy to jest problem czy tak powinno być bo moduł dostaje sygnał. W drzwiach jak przekręcę kluczyk i wciskam to auto wydaje sygnał jak przy otwarciu ale nie otwiera ani nie zamyka. Wiązki między drzwiami kierowcy a autem były lekko popękane więc zlutowałem ale to nie tu był problem. Przy adaptacji kluczyków przez VAG, wogole mi ich nie rozpoznaje i gdy wciskam przyciski na pilocie rozłącza mi moduł komfortu z Vagiem. Jakieś pomysły? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.