Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak ogrzewania 2.0 TFSI


Reamer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z ogrzewaniem w moim aucie: pojawia się i znika ( częściej znika).  Auto posiada automatyczną klimatyzację : w pozycji "auto" system nie reaguje na zadaną temperaturę ( wieje zimnym powietrzem), w trybie manualnym raz grzeje (słabo) raz nie . Dodatkowo w trybie manualnym pomimo identycznych ustawień dla kierowcy i pasażera , kierowcę zamraża ,pasażera lekko ogrzewa ( o ile w ogóle grzeje). Nie wiem czy to przypadek czy nie ale częściej grzeje w mieście , na autostradzie "zima". Auto jest na gwarancji - dwa razy była zgłaszana usterka. Za pierwszym razem na kompie wyszedł wadliwy czujnik wilgotności . Wymieniono - miało być ok. Nie było.  Zostawiłem auto na kilka dni, żeby panowie z serwisu potestowali. Oczywiście wszystko wg nich jest w porządku, zasugerowali, że poprzestawiałem za mocno i system zwariował ( albo ja ;).  Na chłopski rozum wygląda to na jakąś niewydolność nagrzewnicy ( może jakiś zawór  nie puszcza) bądź  jakiś elektroniczny gadżet ( czujnik temperatury wewnętrznej?). Wolałbym , żeby naprawiono to na gwarancji , która kończy się w lipcu. Zatem chciałbym panom "profesjonalistom" w ASO pomóc.

Czy ktoś z Was spotkał się z taką usterką ogrzewania ?

Dzięki z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skan błędów?

Wygląda raczej na problem z czujnikami temperatury (są przy prawie każdym wylocie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...