Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik kod ARJ nie pali 3,4 i 5 garnek


szymogra5

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! od niedawna jestem posiadaczem A4 B5 liftowa wersja rok 99 kod silnika ARJ
Otóż od jakiegoś czasu mam z nią problem , nie pali pali 3,4 i 5 cylinder (ściągając fajkę ze świecy lub wtyczkę z wtryskiwacza brak zmian w pracy) wymieniłem cewki zapłonowe na nowe kable WN jak i świeczki nic nie dało do tego dochodzi efekt strzałów w tłumik (jak strzela to tak jakby spaliny wracały się) 
Byłem z nią na VAG-u (wzięli 60zeta za podłączenie masakra...) i pokazuje tylko że jest sonda do wymiany 
koledzy pomóżcie nie wiem co robić!!
Dodam że w sobotę odpaliłem ją chodziła także na 3 (sprawdzałem coś) za jakiś czas ponownie poszedłem ją odpalić (musiałem jechać gdzieś) i chodziła już na 6 bez strzałów bez niczego
Jestem zielony i nie wiem co już robić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie problem z ciśnieniem... bo wieczorem  (przed tą awaria) ojciec odpalam mi ją normalnie (sprawdzał czy odpali bo w środku świeciło się swuatlo) i na chwilę odpalił i zgasł ja ją na drugi dzień rano już nie mogłem jej odpalić łapała jakby na 2 podłączyłem ja na kable i próbowałem odpalić wreszcie po wciśnięciu gazu w podłogę odpalił a lecz chodziła tylko na 3 garnki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...